Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom valószínűleg külföldre...

A párom valószínűleg külföldre megy dolgozni. Én itthon maradok egy 1 éves kisbabával. Van valaki itt hasonló helyzetben? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek ti is vele?
2010. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi nem mehetünk.

Csak ő mehet.

2010. jún. 24. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor biztos nem lesz gyszerű, de nem is nehéz ne aggódj. Bár ne tudom egy hétről vagy több hónapról van e szó. azért az egy évessel majd gyorsan elmegy a nap, nekem mindig az esték szoktak lassan telni, mikor a gyerekek már 8-kor alszanak, aztán síri csönd a lakásban. Mondjuk mi együtt lakunk a férjemmel, csak ő meg a munkája miatt elég sokat utazik, így rám maradnak a gyerekek.
2010. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Németországba kellene menni, és havonta egyszer jönne haza.

A szüleimmel lakunk, és azért menne hogy jobb legyen nekünk.

Annyi ideig lenne kint, amíg össze nem szedjük magunkat.

1-2 évig.

2010. jún. 24. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:

szia,az én férjem 4hónapos picurunk mellől ment Bécsbe dolgozni,és azóta ő már 20hónapos viszont van egy 3hetes babánk is.

igaz nálunk apa 7végente hazajön,de megvallom így sem egyszerű.főleg az esték.

de mivel ti a szülőknél laktok,lesz segítséged.

2010. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jövő héten szerdán megy meghallgatásra.

Csak az az egy dolog aggaszt, hogy akivel kimegy már számtalanszor megcsalta a feleségét, és félek hogy a páromat is rossz irányba befolyásolja.

Azon fog járni az eszem, hogy épp kivel csal meg.

Ez a legrosszabb az egészben.

2010. jún. 24. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:

SZia!

ha ilyen hosszú távra terveztek, én mindenképpen mennék. Ketten pici babával, simán elfértek egy 1-2 szobás lakásban, nem olyan húzos pénzért. melyik részre megy? Mi kétszer egy évet voltunk kinn, ha van kérdésed segítek.

Szerintem menjetek vele. Ha céghez megy alkalmazásba kaptok ti is biztosítást. ha meg nem, akkor csináltatsz magatoknak EU kártyát, és ingyen ellátnak mindnehol. A kaja szerintem sokkal olcsóbb mint Magyarországon. Úgyhogy sokat nem vesztetek.

2010. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még nem 100% hogy megy csak valószínű.

Nem tudom pontosan hogy hová mennének.

De nagyon félek, az tuti.

2010. jún. 24. 15:09
 9/10 A kérdező kommentje:

Hétfőn megy aláírni a szerződést.

Csak 6 hetente jönnek majd haza.

Fogalmam sincs mi lesz.

Nem biztos hogy bírom majd ezt csinálni.

2010. jún. 25. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Na, hogy álltok? Megvan a munka? Ti otthon maradtatok, vagy jöttetek a férjeddel?

2010. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!