Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hinnél 9 éves fiadnak akinek...

Hinnél 9 éves fiadnak akinek állítása szerint a tanítónéni eképp sűrgette "K. A életbe már, ne tökölödj"?

Figyelt kérdés

Figyelemzavaros gyerekről van szó.

Egyébként végül a lassan elkészült feladatok hibátlanok lettek melyekért jutalmat is kapott.

Normál iskolába jár, tőlem örökölte szétszórtságát,figyelmetlenségét, ma reggel is rossz felé vezettem az autóval mikor mentünk a suliba, viszont nagyon jó tanuló voltam mindig.


2015. szept. 8. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy szokott-e hazudni. Ha te nem tudod eldönteni, hogy igazat mond-e, akkor szerinted vadidegenek igen?
2015. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta ő szerette volna jól megoldani, igyekezett a tőle telhető módon és majdnem sírt, hogy mégis szidást kapott, kérte beszéljek a tanítónénivel erről, őszintének tartom az elmondottakat, vagy esetleg félrehallhatta és a sürgetés nem pontosan ezzel a szóhasználattal történt...
2015. szept. 8. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szokott hazudni, és úgy látod, hogy most sem tette, és külön kért, hogy beszélj a tanítónővel, akkor én hinnék neki. Ez esetben pedig tényleg beszélj vele.
2015. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igaz es nagyon trosszul esett a fiadnak. A llelkere vette. Most jon a te probateteled: beszelj a tanitknovel meg ha kellemetlen is felhozni a temat kulonben a tanarcszavai mellett ujabb torest okoz h te nem alltal ki mellette mert 1. Nem hittel neki 2. Nem tartottadceleg fontosnsk a problenajat
2015. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hinnék neki, de emiatt nem beszélnék a tanítónénivel. Teljesen felesleges kör.
2015. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!