Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok fiú neveket? Nem...

Ajánlanátok fiú neveket? Nem találunk megfelelőt.

Figyelt kérdés

Összesen két név van, ami tetszik, az egyik az Áron (igazából ő lenne az igazi... :( ), de van már a családban.

A másik, ami még szóba jöhet az a Dániel, de inkább csak a Dani vonz, illetve kicsit gyakorinak érzem.


2015. szept. 9. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nándor, Róbert, András, Márk, Iván
2015. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mik a szempontjaitok? Ne legyen túl gyakori? Nekem az Ádám, Márk, Kristóf, Félix, András tetszik, de ezek között van nagyon gyakori.


Mennyire közeli egyébként a családtag? Mert mi is bajba voltunk a nevekkel, volt egy lánynév, ami mindkettõnknek nagyon tetszett, de kihúztuk a listáról, mert így hívják az egyik családtagot. Aztán mikor megemlítettük, hogy felmerült ez a név, csak emiatt ejtettük, mondták, hogy adjuk nyugodtan. Mondjuk mi ritkán találkozunk velük. Ha nem hasonló korú, testvér gyerekérõl van szó, vagy egyikõtök testvérérõl, akkor szerintem nem gáz.

2015. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dávid, András, Krisztián
2015. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dániel szép név, nekem jobban is tetszik mint az Áron. De mivel írtad, hogy van a családban, ezért én sem választanám a helyedben. Legyen saját neve a gyereknek legalább a családon belül.


Nekem tetszik még a Péter (15. leggyakoribb), Gergő (17.), Bálint (20.), Patrik (31.), Márton (34.), Vince (57.), Vilmos (78.).

2015. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vencel, Lőrinc, Mór, Zétény, Zénó, Zerind, Ármin, Csongor.
2015. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!