Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok babakocsit? Nem...

Ajánlanátok babakocsit? Nem találok megfelelőt, részletek lenn.

Figyelt kérdés

Rossz terepen, illetve sima aszfalton is használnánk.

Minden alkalommal a 4.emeletre kell fel-le cipelnem, lift nincs.

Téliesíthető babakocsira lenne szükségünk.

Mindenkinek megy a zöld kezecske!


2014. máj. 26. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia!:) én nagyon sokat megnéztem, amikor terhes voltam. általában úgy vásárolok, hogy van egy fixációm, és abból nem engedek. Férjen be a liftbe, lehessen cipelni (bár én a Belvárosban hordozok), legyen téliesíthető, igen. És legyen átalakítható, ha már tud ücsörögni.


És legyen divatos és szép, érezzem magam jól vele, ha már itthon voltam félévig. Én az egyszerű, letisztult, szép dolgokat és formákat szeretem. A kerek, formás dolgokat.


És végül ezt választottuk: [link] (csak almazöld színben, nagyon gyönyörű:))

2014. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szia,


Nézd meg ezt:

[link]


Illetve itt egy másik, amit dícsérnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2014. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
1-es. Az ár is gyönyörű :)
2014. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, azt nem néztem, hogy terepen is használni kéne, én csak betonon tolom, viszont egy kézzel is megy, szóval lehetséges, hogy jól bírná terepen is.!


De a Pérego-n is gondolkodtam, csak nekem az nem tetszett annyira valahogy, olyan nagynak tűnt, én sovány, alacsony vagyok, féltem, hogy nevetséges lett volna és el sem bírom.

2014. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Stokke az egyetlen amiben van lépcsöző funkció. Én előszőr ABC mambát vettem 4 hónap alatt tönkre tettem a lépcsözéssel, szintén a 4re rángattam fel. Aztán használtan vettem egy stokket. Egy álom nekem. Lassan egy éve használjuk, jól bírja a lépcsőket is. Viszont nagyon rossz terepen nem az igazi, de azért elmegy.
2014. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
stokke tolhatatlan rossz terepen. rossz terepre nagy felfújható kerekek kellenek.
2014. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Stokke nagyon nem tetszik, nézegettem de az kilőve.

Erről mit gondoltok baby ace?

Lépcsőző funkció nsgyon bejön rajra, igaz csak az első kerekei nagyok.

Tetszik is, szóval szerintetek?

2014. máj. 26. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebbe nincs lépcsőző funkció, csak tovább bírják a kerekei a megterhelést. Attól még nem lesz egyszerű felcibálni a 4re
2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!