Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » So-liszt gyurmának nem árt a...

So-liszt gyurmának nem árt a pára?

Figyelt kérdés

Szeretnék só-liszt gyurmából szobadíszt csinálni, de tartok tőle, hogy a só magához köti a párát télen.

Túlparázom?


2015. szept. 11. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem puhul meg tőle. Mi is szoktunk só-liszt gyurmázni, amikor elkészül a mű akkor sok időre beteszem a sütőbe 60-80 C-ra, amíg jól kiszárad, érdemes megfordítani is mert az alja puha marad. Száradás után festés, és nálunk még soha nem puhult vissza, vagy ha puhult kicsit akkor sem észrevehető.
2015. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam az egyedüli válaszoló, és tévedtem, ne haragudj. Tegnap atomjaira hullott egy só-liszt gyurma szélcsengő, kint volt az udvaron egy tető alatt, és "széttoccsant" ahogy leesett. Teljesen szétázott, kenőcs maradt belőle. Itt bent a lakásban még nem történt ilyesmi.
2015. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!