Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SÓ-liszt gyurmából készült...

Gabszem kérdése:

SÓ-liszt gyurmából készült lenyomatot simán kiteszitek száradni a szobába vagy sütőbe szárítsam?

Figyelt kérdés
ha sütőben akkor hány fokon és mennyi ideig?
2013. dec. 5. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
pár nap alatt simán megszáradt a szobában.
2013. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sütőben én úgy tudom alacsony hőfokon kell, szárítani, ezért hosszabb idő, pár óra, úgyhogy nyár lévén én anno bele sem kezdtem, úgyhogy erről bővebbet nem tudok. Viszont én úgy csináltam, hogy betettem mikróba pár percre, szintén alacsony hőfokon, csak míg a felszíne megszáradt, hogy ne deformálódjon és hamarabb száradjon, után pedig kitettem a napra, 1-2 nap alatt megszáradt (vastag kézlenyomat volt)...egyébként mikróban is készre lehet szárítani, de nekem nem sikerült kitapasztalnom a megfelelő hőfokot és időtartamot, úgyhogy feladtam pár próbálkozás után.


Szóval ha most futnék neki (nap nélkül) akkor én radiátorra tenném, szerintem pár nap alatt teljesen kiszárad ott is.

2013. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sütőben nagyon alacsony hőfokon, nyitott ajtó mellett órákon át. Tavaly még úgy csináltam, idén inkább csak kiteszem pár napra.
2013. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem sürgős ajánlottab, csak a levegőn
2013. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!