Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chippolino autósülésről...

Chippolino autósülésről (0-25kg) vélemenyek, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Etetőszékünk van, nagyon meg vagyok elégedve vele...
2010. márc. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem venném meg. Az autósülésnek maximális biztonságot kell adnia.

PegPerego etetőszékünk van, mégsem ezt a márkát választottam, pedig jó kis szék, de az autsülés más kritériumok miatt jó.

Törésteszteket érdemes átnézni.

2010. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. márc. 13. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző voltam, csak nem volt időm normálisan válaszolni.

Szóval. Nekünk Casualplay Beat ülésünk volt, ami 0-25kg-os csoportba tartozik. Dönthető 5 pontban kb., jó masszív, fémvázas ülés, háátmla magassága is állítható. 50ezer volt a Brendonban 2005-ben. De! Mikor a fiam 17 kilós volt, már nem tudtam beleültetni igazából, mert nagyon magas, igaz vékony testalkat. Most 120 magas és 21-kg. Szóval "tömzsi kis vasgyúrók" mondjuk ki tudják használni 25 kg-ig az ilyen üléseket. :)


Ezután 15-36Kg-os Jané Indy Plus Team-re váltottunk, szintén ez az árkategória, tehát 50ezer. Ez egy isofixes ülés, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Több fokozatban dönthető, állítható a fejtámla magassága és állítható az egész ülés szélessége több ponton. Rögzítése pedig villámgyors, hibalehetőség minimális, ugyanis mikor bekötöd az autóba, piros marad a gomb, ha rosszul kötötted be. Ha bepattant rendesen, akkor zöld.


Igazából ezzel azt akartam írni, nyugodtan gondolkodj a 0-18-as kategóriában is, mert nem biztos, hogy ki tudod használni az ülést 25 kg-ig. De ha mindenképp ragaszkodsz hozzá és ilyen árkategóriában keresel, mint a chippolino, akkor nézd meg ezt a linket, ennek elég masszívnak tűnik a váza:

[link]


Igazából különösebb infot nem találtam az általad írt ülésről, több oldalon írják, hogy felő kategória. Ez csak az eladást segíti, mert a Pierre Cardin-hoz, Graco-hoz és az Osann üléshez is odaírják, amik köztudottan a leggagyibb ülések. Az én álmom a Recaro Isofixes ülés, ami brutális. Sajnos árban is. De pl a Storchenmühle üléseket is ugyanott gyártják, sokban hasonlít is.


Bocs a hosszú válaszért, de remélem segítettem.

2010. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!