Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni Smarty Beep típusú babakocsival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először a Quinny Buzz tetszett nagyon, de olyan batár nagy a hátsó kereke, ami nem tetszik. Na ez a Smarty pontosan úgy néz ki mint a Quinny, de normális méretű a hátsó kereke is. Van valakinek ilyen babakocsija? Elég olcsónak tűnik, ezért kétségeim vannak felőle...

Szerintetek?

[link]


2011. jún. 24. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

nincs ilyen kocsim, de ha engeded, akkor a videó alapján leírom a véleményem.

Jónak tűnik, mert:

-könnyű

-a háttámla dönthető fühhetlenül az ülésől

-praktikus, hogy rá lehet tenni csak a hordozót.

Ami viszont nem tetszik:

-elég instabilnak tűnik

-a sport rész tuti mozog a vázon, hiszen csak 2 ponton csatlakozik.Hogy mekkora ez a holt játék mindenképpen nézd meg élőben!

-nincs alul kosara, de ha ezzel nem fogsz vásárolni, akkor lehet neked nem probléma.


remélem azért tudtam segíteni:)

2011. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt észre sem vettem, hogy nincs bevásárló kosara! Húh, utána nézek...
2011. jún. 24. 15:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem újra, van alul bevásárló kosara! Igaz, nem merev, hanem textiles anyagból...
2011. jún. 24. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:

ja, most látom én is, csak a videón nem volt:)

Szerintem azért is nézd meg élőben, mert a sport rész tényleg elég instabil lehet, főleg mikor ledöntöd a háttámlát, mikor alszik a pici.Gondolj bele, a mózesnek van egy plusz merevítő része(a videón mutatják hogy lehet jobban fixálni)mivel vízszintes, és nem elég neki a 2 pontos csatlakozás.Na most a sport részt is lehet majdnem vízszintesbe döntei(háttámla le, lábtartó fel),azért nagyon kíváncsi lennék mennyire "hintázik" ilyenkor a vázon....De ez csak egy tipp, nem akarok fölöslegesen okoskodni, csak elég sok babakocsit végignéztem szülés előtt, mégis sikerült félre nyúlni :S

2011. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot!

Igen, nekem is már második babához kellene, mert az első borzasztó választás volt...

Mindenképpen megnézem élőben, mert tegnap pl. egy quinny-t néztem meg, eddig csak képeken láttam és hát úgy nyeklett-nyaklott a kocsi...pedig jobbra számítottam a tapasztalatok alapján. Igaz használt volt és elég régi...

2011. jún. 24. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:

ja, hát igen, nem könnyű ez a babakocsi téma:)

amúgy megkérdezhetem mik a fő szempontok?pl:lépcsőzni kell-e,BKV vagy autós közlekedés,stb.

Ja és ha szeretnél vele bevásárolni,akkor én szerintem az a kis kosár nagyon nem bír majd sokat....

2011. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csak azért kérdeztem, mert nekem ez tetszik, ha most kéne választani, akkor ezt tuti megnézném(első, sh 689):

[link]


ezen is cserélhetőek az elemek,esernyőre csukható a sport résszel együtt(a másiknál, amit linkeltél, a sport részt külön kell betenni a csomag tartóba, nem lehet vele együtt összecsukni).

csak gondoltam belinkelem, persze nem akarlak befolyásolni...:)

2011. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a javaslatot!

Az az igazság, hogy nem szeretem a dupla kerekeket, főleg nem hátul... Most már egyébként teljesen tanácstalan vagyok, tegnap megint megnéztem néhány használt babakocsit, de egyik sem nyerte el a tetszésemet. Amúgy én a dupla kerekeket teljesen feleslegesnek tartom. Ugyan annyira tud stabil lenni egy szimpla kerekű kocsi szerintem. Üdv!

2011. jún. 25. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem...hát sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

Jó keresgélést, remélem megtalálod az "igazit":)

ja és remélem nem zavartalak bele nagyon:)

2011. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!