Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lego Duplo 1 éves szülinapra?

Lego Duplo 1 éves szülinapra?

Figyelt kérdés
Novemberben tölti a babóm az 1 évet. Mamáék szeretnének valami hasznos,értelmes játékot venni. A duplo jutott az eszembe. Szerintetek érdemes megvásárolni 1. éves szülinapra?
2015. szept. 19. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 15 hónapos lányom szeret játszani vele.

Érdemes, mert ha nem is azonnal, néhány hónapon belül már érdekelni fogja.

2015. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy igen, hogy elteszed, amíg nem látod elég érettnek rá a kicsid.

Mert a Duplo valóban nagyon jó játék, rettentően strapabíró, viszont drága. Nálunk is leginkább ilyen alkalmakkor kap a fiam.

De most biztos nem fogja még érdekelni.

Vehetnek esetleg Fisher price játékokat, azok is nagyon jók, és strapabírók. Azok már egy évesen is érdekelhetik.

Mókakocka, guruló teknős, pancsi manók, ilyesmik.

2015. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is állatosat vettünk egy évesen, és persze nem épített vele egy évesen, de az állatokat nagyon szerette belőle. :)

Pakolászta őket. Érdemes megvenni, szeretik rendezgetni amíg kicsik, aztán lassan elkezdenek építeni.

2015. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem is egybol, de kicsit kesobb szeretni fogja.
2015. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezek 18 hónapos kortól vannak. Én úgy vélem, nem hiába, ugyanis 15-18 hónapos kor között kezdi érdekelni őket ez a játék. Az én fiam is 15 hónapos volt,amikor elsőnek épített. Ennek ellenére, nem tartom rossz ajándéknak, hiszen a formákkal már ismerkedhet és hamar eljön az idő, amikor igazán hasznos lesz. Bár, ha igazán jót akarnak a mamáék, vegyenek clemmy-t neki. Ez puha építőjáték, ami minket a fogzós időszakon is átsegített, mert rágókának is használhatja a gyerek.
2015. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ami másfél éves kortól van, az már jó, legalábbis az én lányom már játszott vele akkor, persze nem rendeltetés szerűen, de nagyon szerette már akkor is.
2015. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Az enyém még csak 5 hónapos, de már gyűlnek a legói. Ajánlom a tanulós típusokat, azok már 1,5 éves kortól ajánlottak. Ez például: [link]


De van ilyen napirendesben, gyümölcs-színesben (első traktorom néven fut).


Amúgy a Fischer Price játékok se rosszak, nekünk eddig a számolós-zenélős kalapács van meg, hihetetlen sikere van. Nyilván egyelőre a zenélős részének. :)

2015. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most múlt egy éves, és ő is kapott duplot. Valóban még kicsi hozzá, de egyébként eljátszogat már vele, nézegeti, nyomkodja össze a darabokat, csak még nincs benne logika. :)

Ezen kivül még kapott járássegitőt, foglalkoztató asztalkát, és formabedobós játékot is. Mindegyiket szereti. :)

2015. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én kislányomnak jan 11 ( 2016) volt 1 eves szulinapja. Ehhez kepest mar okt. Novemberben pakolgatta az en regi duplomat. Figurakat nezegette, kockakat szemugyre vette. Most rengeteg duplot kapott, szulinap, karacsony. Nagyon szereti pakolni, figurakat cipelni...neha adogatja is miket epitsek vagy rakjak ossze, pedig epp 1 eves mult :)
2016. jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!