Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek tetszenek a hagyomán...

Valakinek tetszenek a hagyományosabb nevek?

Figyelt kérdés

Nem a mostani különlegesebb vagy felkapottabb nevek,hanem

pl.Andrea,Krisztina,Szilvia,Timea,Gábor,János,Csaba,Tamás stb. hagyományos nevek tetszenek valakinek és adtatok ilyen nevet a gyereknek és leírnátok, hogy milyen nevet adtatok

neki?


2015. szept. 22. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A Tamás a kedvenc nevem, de mivel a férjemet így hívják, a fiam már nem kaphatta ezt. Így lett Szabolcs, ami szintén egy hagyományosabb, régi magyar név.
2015. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk csak ilyenek jöhettek szóba. El nem tudom képzelni a Noel, Benett és társait...


Felmerült a Tamás, Ákos, Barnabás, Gergely, Zoltán, lánynevek közül az Andrea, Anna, Lilla, Alíz.

2015. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első fiam Szabolcs, második fiam Norbert.

Lányom Virág (ez nem tudom hagyományosnak számít-e?).

2015. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ill. nekünk a férjemmel kifejezetten ezek a nevek tetszettek. A korosztályunkban ezek voltak a "divatosak", mostanság meg alig adják őket. Kisfiam Viktor, de benne volt a pakliban még a Tamás, László és Dávid, Dániel nevek is. Lányom Zsófia, bár ez most is elég népszerű név, de ettől eltekintve én hagyományosnak gondolom.
2015. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen nekem ezek tetszenek. Például: Johanna, Ilona, Rita, Róza, Edit, Endre, Róbert, Mihály, Péter, Attila, András, Ferenc, Éva,Júlia, Magdaléna.


Mi ezekből fogunk választani.

2015. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 klopusz ***** válasza:
45%

Szia!


El sem tudtam volna képzelni, hogy divatos nevet adjak a gyerekeimnek. Van egy Katinkám, egy Júliám és egy Attilám.


A családunkban amúgy is "normális" nevek vannak, pl. Balázs, Magdolna, Ágnes, Zoltán, Gábor, Ildikó, Zsuzsanna.

2015. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiú nevek közül amik tetszenek: Dávid, Bálint, László

Lány nevek közül: Melinda, Júlia, Sára, Linda

Nekem a mostanában nagyon divatos nevek nem tetszenek egyáltalán. Ízlések és pofonok.

2015. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
A 70-es években ezek voltak az akkori divatnevek, csak mostanra lettek hagyományosak.
2015. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
főleg a fiú neveknél van egy kettő, ami tetszik (Ádám és Péter nagyon), bár a többségük nem. nagyon elszállt neveket én se adnék, a Noel, Benett, Börzsöny vonal nekem is túl sok. vhol a kettő között a legjobb szerintem. a fiamat is eszerint neveztük el, miután a férjem az Ádámot és a Pétert is leszavazta :)
2015. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a hagyományosabbak tetszenek. Noelekől, Zoéktól és társaitól a hideg ráz.
2015. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!