Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Rebeka...

Mi a véleményetek a Rebeka névről?

Figyelt kérdés

Fiú nevünk már van, lány nevekkel bajban vagyunk. Szerintetek milyen a hangzása és milyen benyomást kelt a Rebeka név?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 24. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig Uhrin Benedek ugrik be rola, de tetszik a nev. Mas stilusban gondolkoztunk, igy nem merult fel, de aranyos, es felnott korban is jol viselheto nev.Szerintem.
2015. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem szép név

de én nem adnám

gyerekem bölcsistársa Rebeka, nekem olyan idegen a csengése, dehát a Zalán névvel, vagy a Barnával, meg a többi bölcsis névvel sem tudok megbarátkozni. dehát nem is nekem kell hogy tetszen persze.

2015. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, más stílusú nevek jönnek be, de nem rossz, viselhető név.
2015. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én sem adnám, nekem kicsit az a vonal, mint a Luca. szép, de valahogy mégsem AZ a név, amit választanék a gyerekemnek. ettől függetlenül nem fogsz mellé, sokaknak tetszeni fog, és nem "égő"
2015. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk a Rebeka volt a tartalék lánynevünk, ha egyszer netán lesz még egy lányunk. Nem lett, de a név még mindig nagyon tetszik. :)
2015. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos.
2015. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Rebeka :-)
2015. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jo nev, es mivel bibliai, igy vilagszerte ismert is.
2015. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 4-es válaszoló. Nekem tetszik a név, de nem adnám a jövőben a gyerekemnek. Pláne, hogy irtóra irritál az a becézése, hogy Rebi. De ettől függetlenül szép név. :)
2015. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Sokat segítettek, egyelőre ez tűnik a legesélyesebbnek, ha kislányunk lesz. :)

2015. szept. 28. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!