Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a munkája miatt sokat utazik?

Figyelt kérdés

Hogy viseli(k) a gyerkőc(ök)? Ártott a kapcsolatotoknak? Menyit vagytok távol? Ki vigyáz addig rájuk?

Nem egy napos távollétre gondolok, hanem rendszeresen legalább 2 éjszakásra. Köszönöm



2015. szept. 28. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én,országon belül heti 2-3 napot nem vagyok odahaza.

Az asszony és a gyerek (15) megszokta és megérti,mert tudják,hogy nem a fán terem a pénz. A ház,kocsi,kaja,stb. nincs ingyen és ki kell használni,hogy most megy a szekér a cégnek. A barátnőmet sem zavarja,pedig ő jó ha heti pár órára láthat.


43/F

2015. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:Te Pasi vagy,azért ez alapból más...ráadásul elváltál,a gyerek Anyukával él,,ergo semmi befolyással nincs az életükre.A barátnő meg-ne haragudj-de ebben az estben kicsit se számít(mert a kérdés nem ilyen szitura irányult).

Kérdező:én szoktam menni-külföldre-bár csak 1 éjszakára,de-eddig-2 gyerekkel.Most iskolás lett a nagyobb,nem tudom hogyan lesz,ha mennem kell.Az a szerencse,hogy én tudom ezt koordinálni(ha nem tudom megoldani,nem megyek).

2015. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: lenne néhány kérdésem. Írhatok neked privit?
2015. okt. 6. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!