Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan válik szét egy...

Milyen gyorsan válik szét egy császáros heg? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
3. babámat várom, mindkét terhességem császárral szültem most is igy lesz. 33. hétben vagyok tegnap az orvosomnál jeleztem h fájdalmam van a hegvonalban aki ma reggelre berendelt ultrahangra mondván ha nagyon vékony a heg bent tart és kapom a tüdőérlelőt ha koraszülött lenne a baba. Ma bent voltam ultrahnagon persze a doki sehol megvizsgált egy fiatal doki aki közölte velem h mivel nincs tele a hólyagom ezért nem tudja megnézni a vastagságot( ezt nekem senki nem mondta h tele hólyaggal menjek) majd közölte 1700 gr-os a baba. Persze dokim sehol, csütörtökre kértem időpontot az asszisztensénél a rendelésére hogy ott megnézzen újra telehólyaggal. Mivel nem lett a heg mérete megnézve ma eléggé megijedtem csütörtökig nem megy e szét, gondolom ez ilyen gyorsan nem nyilik, aggódom mivan ha még is korababa lenne tüdőérlelőt sem kapott még.
2015. szept. 29. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem hogy vért és vizeletet is kellett venni a toxémia miatt. Bár a kettő nem függ össze, ha netán terhességi toxémiám van beinditják a szülést? vagy gyógyszeres kezelést kapok. Első két babámnál semmi gond nem volt soha.
2015. szept. 29. 10:18
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsánat kicsit zavaros amit írtam csak ideges vagyok, újra le kellett venni a toxémiára a vért mert rengeteget híztam és vizesedem nagyon
2015. szept. 29. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
azt esetleg nem tudod hogy a belső heg ilyenkor hol milyen magasságban helyezkedik el?fájdogál a hasam alja,de nem tudom h a heg ott van vajon ahol a külső vágás?
2015. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha súlyos a toxémia, akkor megindítják a szülést.

ami a heget illeti, azért az UH sem mindig pontos, illetve sokaknak egágyáltalán nem nézik a hegvastagságot. az x % hegszétválás a vajúdás alatt szokott bekövetkezni, nagyon minimális az esélye. próbálj meg addig ne aggódni, a végén nekem is sokat fájdogált a heg

2015. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, 4D ultrahangon a szonográfus csaj simán megnézte a hegvastagságot, pedig éppen nem volt tele a hólyagom. Igaz, az még a 22. héten volt és csak 3 kiló volt akkor rajtam, de szerintem nem ezen múlik.Kutyaütő volt a doki aki megvizsgált.
2015. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!