Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Övterelős kérdés! Melyiket...

Övterelős kérdés! Melyiket érdemes megvenni? BeSafe, Banna, Touragoo, nevenics fajták, stb? Vagy bérelni érdemesebb?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én használtan vettem 2500 Ft-ért...Banna asszem, nem volt vele semmi gond. Bérelten vagy újonan nem éri meg.
2015. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ahol én néztem a kölcsönzést ott tulajdonképpen ingyenes. Letéti díj van ami utánna teljes egészében levásáolható.


Használtak között is nézelődök :)

2015. szept. 29. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes használni, mert bármi adódhat vezetés közben (és utazás közben is). Egy hirtelene erős fékezéstől kezdve az ütközésig. Az övterelő megakadályozza, hogy az öv a hasadat és a babát nyomja meg. Öv nélkül utazni meg életveszélyes. A márka mindegy.
2015. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Banna komfort van, újonnan vettem, mert amikor vennem kellett, az épp eladó használtak alig voltak olcsóbbak. Ha szerencséd van, kifoghatsz jó áron használtat. A levásárlós bérlés is jó ötlet, láttam a lehetőséget, de nekem az se jött szóba, mivel nem bp-i vagyok. Így vettem újat. :)


Ami nálam fel sem merült, a házi "magamvarrta" övterelő, sokan hirdetnek. Lehet, hogy úgy néz ki, mint a gyári, de ki tudja, hogy egy esetleges balesetnél mit bír a varrás, meg az egyszerű ágynemű-anyag... Ráadásul egy-két ezerrel olcsóbb csak, mint a gyári, bevizsgált, nem éri meg, hogy esetleg csak illúzió a biztonság...

2015. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én BeSafe-et vettem használtan 3500ért, azóta a bnőm is végighasználta a terhessége alatt. Még mindig nagyon jó állapotban van, a patentek is nagyon erősek. Szóval ha várható baba a környezetedben, vagy terveztek több babát is, sztem érdemesebb beszerezni egy jobb minőségűt, mert szint örök darab lehet.
2015. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Találtam olcsón egy jóállapotú használt Besafet.
2015. szept. 29. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én BeSafet vettem újonnan...szerintem jól döntöttél.Nagycsaládos anyuka
2015. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BeSafe-et vettünk, nekem megfelel:) Az asszem az egyetlen, amit ténylegesen le is teszteltek rendesen.
2015. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!