Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvarhato lenne vendegfogadoto...

Elvarhato lenne vendegfogadotol hogy gyerekbiztossa tegyek a lakast? (rokonok)

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 18:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Úgy gondolom, ha vendégségbe megyek, az én dolgom felügyelni a gyerekem.
2015. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem várható el.Ugyanaz a véleményem,mint az elsőnek.A te gyereked,te vigyázz rá!
2015. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyos mértékben, a saját érdekében, pl nem hagyja alacsonyan a herendi vázát, bekapcsolva a vasalót. De mindenféle védőeszközöket azért nem kell beszereznie.
2015. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Akkora mértékben,hogy ha valami igazán veszélyes van elől (mondjuk kardokat gyűjt és elérhető távolságban vannak), akkor azt próbálja meg eltenni. Vagy mondjuk a kutyát addig becsukni. De ennél több nem várható el.

A vendégnek kell a gyerekére figyelni.

2015. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon minimális mértékben. Óriás vadászkutyák ne leselkedjenek ránk az udvarban és ahogy mások is mondták, ne legyen derékmagasság alatt kardgyűjtemény és hasonlók. De minden más a gyerek szüleinek a feladata!
2015. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igen. En legalábbis mindig a elpakolok ha kisgyerekes családok jönnek hozzánk pl. földről vagy alacsony helyről a cserepes virágokat, kaktuszokat es a törékeny targyakat. Nem csak a gyerekek miatt hanem féltem is oket.
2015. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem elvárható szerintem se. Ha vendégségbe megyek, akkor figyelek a gyerekemre. Pláne, hogy tudom, hogy mivel jár egy gyerek és hogy nekünk mennyi mindent kellett átpakolni, átszervezni, hogy "gyerekbiztos" otthonunk legyen gyerek mellett. Ezt nem lehet elvárni senkitől.
2015. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem, pláne, ha a vendéglátónak nincs gyereke, vagy már nagyok.


A saját lakásunkat is úgy tettük gyerekbiztossá, hogy ketten négykézláb körbe-körbe mászkáltunk és így is némely dolgot csak sokadjára vettünk észre.


Mondjuk nálunk a legszebb az volt, amikor a GYEREKORVOS házhoz jött oltani. Tőle ugye elvárható, hogy képben legyen a babák/kisgyerekek biztonságával kapcsolatban. Miután elment, a földön találtam egy injekciós tűt... elejtette. Szerencse, hogy én találtam meg és nem a gyerek.

2015. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

csak mert egész végig abból álltam, hogy szajkózóm, hogy nem szabad, nem szabad, nem szabad..

sem a gyereknek, sem nekem nem volt élmény...

2015. okt. 3. 19:45
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, egy kicsi gyerekkel nem lehet úgy vendégségbe menni, mint ha egy másik felnőttel mennél. Ezzel jár a gyerek, hogy még kicsi és meg kell tanulnia, hogy mit nem szabad. És azt is, hogy ha nem otthon van, ott más szabályok vannak.
2015. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!