Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a homloka, ha...

Mitől fájhat a homloka, ha nincs homloküreggyulladása?

Figyelt kérdés
Lányom tegnapelőtt óta fájlalta először a szemét, tegnap már az egész homlokát. Fáj neki, ha előrehajol, vagy mozog. Ma az orvos mégis azt mondta, biztos nem gyulladás, de semmi mást nem mondott, nem is írt fel semmit. Megnyomkodta neki, az is nagyon fájt. Nem értem, nekem ilyenkor mindig gyulladt volt. :/
2015. okt. 6. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném másik orvoshoz. Ez minden jel szerint homloküreg gyulladás. És ha a doki csak így hazaküldött, nem normális.
2015. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet migrén. Nekem pont ugyanott fáj, ahol leírtad (bal oldalt a homlokom, oldalt a halántékom és a szememnél).
2015. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és mozgásra rosszabb.

Fényre, hangra nem érzékeny? (mondjuk én sem, de az is jellemzője)

2015. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lámpázott sokat, mára már alig fáj neki. :)
2015. okt. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!