Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan akinél a gyerkőc...

Van olyan akinél a gyerkőc homloka nem meleg és mégis lázas?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 38 fokos láza van popsiban mérve ( levonva ennyi ) de a homloka, arca egyáltalán nem meleg. Most nap közben látom rajta, hogy lázas mert nincs jól, amint lemegy a láz látszik virgoncabb lesz. De éjszaka hogy nézzem meg neki? Lázmérőzzem 10 percenként?
2015. jan. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyakánál nézd! Ha alszik, akkor meg nyugodtan hagyd aludni!
2015. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak sosem forró a homloka. Neki a tenyere szokott olyankor forró lenni. Meg a nyakán lehet érezni.
2015. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor majd a tarkóját nézem úgy tűnik az lesz a biztos. Szép estét !
2015. jan. 13. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az arcához szoktam tenni az én arcomat (mert a kezem rendszerint hideg). Szerintem a homlokán adja le a hőt, tehát van hogy meleg a homloka, pedig nem lázas, vagy fordítva. Nekem az arc vált be.
2015. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Anyum szerint én is ilyen gyerek voltam, sőt mai napig nem forró a homlokom és közben meg lázas vagyok. van ilyen
2015. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is. A tarkóját és a kis hátát néztem, azon érezni. A párom ugyanilyen, biztos tőle örökölte. Nekem a homlokhőmérő mindig ugyanannyit mutat mint a rendes de náluk használhatatlan mert tök hideg a homlokuk de az arcuk is :-)
2015. jan. 15. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!