Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan biztonsági rácsot, amit a kandalló elé lehetne tenni,? Nem találok, és nélküle nem biztonságos.

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne biztonságos?

Mekkora baba miatt kell?


Nekem áprilisi a fiam, sem pár hónaposan, sem másfél évesen nem égette meg magát egyszer sem.(most meg már nem is fogja szerintem)

2015. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15hónapos,tudja,hogy nem szabad oda menni,meg mutatja is hogy forró,de elég ha csak megbotlik,nekiesik,és már meg is van a baj.Szüleimnél van a kandalló,és szegények állandóan a nyomában vannak .
2015. okt. 6. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van illetve neten is találtam még jó párat. nem olcsók, de vannak.

2015. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen volt: [link]


Jarokakent hasznaltuk rovid ideig, de azutan koltozkodtunk es terelvalasztokent volt ra szukseg, nagyon jol funkcionalt. Kandallo ele is jo.

Az ara eleg borsos, de en talaltam hasznaltan kb felaron es meg el is adtam ket evvel kesobb.

A batyameknak is kandallohoz kellett, de volt egy ismerose, aki nagyon hasonlot keszitett neki, kb csak 3 ilyen elemre volt szukseg. Erdemes korbekerdezni.

2015. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!