Melyik tetszik neked?

Figyelt kérdés

Két nevet akarunk.

Emma lett volna a biztos befutó, de most az egyik barátnőm ,,lenyúlta" a kislányának. :)

Második névnek Izabellát fogunk adni, ez el van döntve.

Első keresztnévként Laura vagy Zsófia?


2015. okt. 6. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Laura
2015. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi lesz a vezetékneve? :)
2015. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Huh... Nehéz eldönteni, mindkettővel jól hangzik. Talán Zsófia inkább.
2015. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Laura ritkább, kulonlegesebb, Zsofia szebb, becèzhető.
2015. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egbert a vezetéknév.
2015. okt. 6. 22:52
 6/22 anonim ***** válasza:
Az osztályomban 3 Laura is volt, jajj de nem szerettem őket. Így inkább Zsófia, de nekem személy szerint annyira egyik sem tetszik, Izabella meg főleg nem.
2015. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sógornőm is ezt csinálja, minden névről asszociál valakire az ismerősei közül, ami szerintem hülyeség. Nem az ismerőse fog ,,újjászületni" a gyermekben, hanem egy önálló személy(iség) lesz! :)
2015. okt. 6. 22:56
 8/22 anonim ***** válasza:
Zsófia
2015. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező pedig te is asszociálsz, hisz azért nem adod az Emmát mert mást már úgy hívnak.

Mindenki ezt fogja tenni, szerintem nyugodtan legyen Emma. Még családon belül is előfordulnak egyforma nevek, nehogy már barátnő legyen a mérvadó, aki lehet egy év múlva elköltözik 1000 km-re és évente 1x fogtok csak találkozni.

2015. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 AlinaHella válasza:
Szerintem az Egbert Emmában a vezeték- és keresztnév üti hangzásban picit egymást /de ez már nem esélyes annyira a kérdést olvasva/, viszont az Egbert Laura elég szépen cseng, én becézném Larának is akár. : )
2015. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!