Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozat tétel...

Apasági nyilatkozat tétel hogyan működik?

Figyelt kérdés
Mi a menete,mi kell hozzà? Mennyibe kerül?
2015. okt. 7. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Az tuti, hogy ingyenes. Nekünk időpontot kellett kérni, talàn az önkormànyzatnàl, de van ahol a gyàmügyön kell. Ez vàrosonként eltérő lehet, hìvd fel őket, segìtenek. Az ügyintéző pedig 20 perc alatt összeàìtotta a nyomtatvànyt.
2015. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyi, lakcim kártya. Bementek a hivatalba és kitöltitek a papírokat, aláirjátok. Ingyenes.
2015. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk gyámügyön kell és az anya bejelentett lakcíme szerinti ügyintézőhöz kellett menni. Kell az anya és apa személyije, lakcímkártyája, illetve mikor én csináltattam, akkor kellett az anyától hajadoni papír, amit az okmányiroda állított ki. Mind a két félnek jelen kell lennie. Időpontot nálunk nem kell kérni.
2015. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kellett még egy orvosi igazolás is a szülés várható időpontjáról!
2015. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk elég volt a kiskönyv (miközükhozzà...), lakcìmkàrtya és személyi. Időpont sem kellett, csak odamentünk ügyfélfogadàsi időben (gyàmhatósàgi osztàly). Aki elvàlt, annak hajadoni igazolàs is kell.
2015. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!