Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi joga van az apukänak?

Mennyi joga van az apukänak?

Figyelt kérdés
Nem èlün eggyütt mär lassan 2 ève van egy 4 èves gyermekünk. 1 èvig rä se nèzett nem fizet gyerektartäst mellesleg erröl birosägî papîrom van h läthatja elviheti ès fizetèsi felszólíitäs ról is van. Pär hónapja lätogaatja de nem renderesen mikor kedve tartja. Most mäsodszorra kezdünk el egy pert amit ö inditott gyerek elhejezès ügyèben. A problèma az h ezzel takarozik h èn külföldön dolgozom de nem rendszeresègel. Dió hèlyban ennyi.

2015. okt. 9. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ugyanannyi jogának kell lennie az apukának is mint az anyukának. Tehát ha jól értem, Te időnként külföldre elmész dolgozni és akkor a kisgyereket addig ki neveli? Csak gondolom a nagyszülök. Ha eddig azt állapitotta meg a biróság hogy nálad helyezi el a gyermeket, Te meg időnként hogy nálad legyen ennek nem teszel eleget, mivel kimész külf. dolgozni igy szerintem nagy esélye van a gyermek apukájának hogy kérje hogy nála helyezzék el a gyermeket. Persze szerintem sok minden kelhet, hogy az édesapánál megfelelő körülmények legyenek, legyen munkahelye, bizonyitott legyen hogy el tudja megfelelően látni a kisgyermeket. De kérni joga van neki, esetleg egyezz meg vele abban hogy a nagyszülöknél kerüljön elhelyezésre és ott is látogathatja.
2015. okt. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hölgy erotikus munkát végez,ez szinte biztos,a helyesírás,és az időnkénti kintlét alapján.Nem tanult nő, de el kell tartani a gyereket.Nagyon vigyázz,hogy a hirdetésekben takartasd ki az arcod,mert simán elvehetik a gyereket.Illetve ha olyan országba jársz,ahol ellenőrzés van a határpn,akkor a személyi alapján tudják,hogy mikor hová mentél.Nagyon gáz az ilyen nő amúgy,sajnos kapcsolatban vagyok velük,de mindig elborzadok,mikor pár hónapos,éves gyereket otthonhagyják pár hétre,hogy a testükkel keressék meg a kenyérrevalót.
2015. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha külföldön vagy, akkor ki neveli a gyereket?

Ha ezt tudja bizonyítani, hogy rendszeresen nem vagy a gyerekkel, akkor elég nagy esélye van.

Mondjuk a tartásdíj is jó kérdés, ha nem tudja fizetni a rá eső részt, akkor hogy akarja eltartani ha nála lesz?

Keress ügyvédet.

2015. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apukának milyen a helyzete, hova akarja vinni a gyereket? Javaslom, mikor kimész, kérd a gyerek családba fogadását annál, aki amúgy is vigyázna rá. Így le van papírozva, és senki se köthet bele.

Amúgy érdekes, hogy mit írt itt az egyik kommentelő... undorodik az ilyen nőktől, aki itt hagyja a pici gyereket, hogy megkeresse a KENYÉRRE valót... nem érzed, hogy ez í mondat így nem egészen van rendben?

2015. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!