Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e segítség nagycsaládosoknak?

Van-e segítség nagycsaládosoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A juttatásokat igénybevesszük (csp gyes családi kedvezmény) a gyermekvédelmit nem igénylehetjük, mert meghaladj a a jövedelmünk (itt azt nézik mennyi pénz jön be de azt hogy a kiadás mennyi az senkit nem érdekel) Tehát engem az érdekel vagy valami nagycsaládos szervezet van-e. Élelmiszer, ruha nagyon jól jönne. Amit más már nem adna rá a gyerekre, azt én szivesen elfogadom, minden jobb a semminél. Családvédelmi, védőnő nemtud segíteni sajnos. KARácsonyra kaptunk cipősdobozt, és nagyon nagyon örültek a gyerekek, öröm volt nézni, vannak még ilyen kedves emberek akik szivesen segitenek. Ha bárkinek van ötlete kérem jelezze itt vagy privátban nagyon szépen köszönöm.
2015. okt. 9. 15:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Minden városban van Vöröskereszt, Karitasz és ehhez hasonló jótékonysági szervezet akik segítenek. Ezeket keresd fel a lakóhelyeden.

Van egy csomó ingyenes program ahova el lehet menni a gyerekekkel, neten utána tudsz nézni.

Van egy csomó facebook csoport ahol ilyen ingyenes felajánlások vannak.

2015. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek saját döntése, hogy nagycsaládos lesz...
2015. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Lépj be a NOE-ba, tudakold meg, van-e a környéketeken helyi szervezet. Merre laktok (Írhatod privátban is)
2015. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%
Bocs,de én sem sajnállak,a második válaszoló nagyon tapintatos volt.Nem kell sorozat potyogtatni a purdét,aztán segélyből,támogatásból élni,és elvárni az ingyen ruhát,kaját.Dolgozzál!
2015. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
1 és 3 köszönöm a választ.
2015. okt. 9. 16:10
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
lehet, hogy nekik köszönöd a választ, de jó eséllyel olyan adományt kapsz, amit esetleg én vittem a vöröskeresztnek. MErt bármennyire elítélem a hozzád hasonlókat, akik nem gondolkodnak, a gyerekeiket sajnálom, nem tehetnek rólad meg a párodról... ide születtek, ne szívjanak miattad.
2015. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Ha ennyire elítéled, utálod, lenézed a szegényeket, akkor miért adományozol? Mérgezett ételt nem szoksz adományozni? Most örülsz, hogy reagáltam neked is? :)
2015. okt. 9. 16:20
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Van különbség szegény és szegény között.Aki hajléktalan,öreg,kicsi a nyugdíja teljesen más,mint az,aki tehetne az ellen,hogy világra hoz egy sereg gyereket.
2015. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
megmondtam, azért mert gondolkodom a gyerekek szülei helyett.. a kicsik nem tehetnek róla, hova születtek.
2015. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
76%

most mit csesztetitek, már úgysem tudja visszacsinálni, nem mindenki indul egyenlő esélyekkel az életben, és ezt nem csak az anyagi helyzetre értem.


kérdező, szociális ellátások vannak rászorultsági alapon, jártál a Járási Hivatalban? az ő illetékességi körük volna hogy tájékoztassanak, de ha elárulod mennyi a családodban az egy főre jutó jövedelem, és hogy a gyermekeid hány évesek, és hogy mi a státuszuk, megpróbálok segíteni.

Melyik városban élsz?

2015. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!