Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Clammy puha építőkockáról mi...

Clammy puha építőkockáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom 1.szülinapjára szeretnék építőkockát venni,mert már nagyon érdeklik az efféle játékok. Láttam neten ezt a Clammy puha építőt,de még sosem találkoztam vele. Akik használják,láttak ilyet! Mi a véleményetek? Könnyen össze,illetve szét lehet szedni az elemeket? Van értelme beruházni egy nagyobb csomagra?
2015. okt. 12. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira könnyen össze lehet rakni hogy nem is marad egyben... Nekünk van. A kisfiam nagyon szerette - rágni. Finom puha szilikon, teljesen jó fogzásra ;) Amúgy mire építeni kezdett, addigra a komolyabb kockák jobban megfeleltek. Addig max én építettem tornyot, ő meg ledöntötte.
2015. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme nagyobb csomagot venni. Inkább csak pár darabosat, amiben vannak figurák - állatok. Az érdekesebb kezdetben és tényleg jó rágóka. Előnye, hogy ha ráesik nem üti meg magát - viszont, amikor már építeni kezdett, ez már nem volt jó, mert nem maradt meg egymáson. Sima kemény - ugyanilyen nagy összerakhatós kockából előbb épített tornyot.
2015. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. okt. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!