Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik építő...

Szerintetek melyik építő lenne jobb? Lényeges hogy puha vagy kemény? 20 hónapos kislánynak lenne.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. okt. 11. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség a puha :)

most komolyan, mit csinál a keménnyel amitől veszélyes lenne??? :) 20 hónapos, nem érdemes már kevésbé bővíthetőt venni és nem is kisbaba, hogy puha kelljen :)

márkát döntsétek el, mega block vagy lego duplo, és akkor azt évekig gyűjteni.

enyém 5 éves, mi duplot választottuk, igaz már nem kap, de szép készlete van amiből már bármit tud építeni és szereti is. mi azért döntöttünk a lego mellett mert ezt a rendes, kicsi legoval is össze tudja építeni és jó döntés volt, mert tényleg játszik mindkét szettel egyszerre :)

így hatalmas várakat tud építeni, mondjuk a megablocks meg olcsóbb, abból nyilván többet tud venni ugyan azon az áron, szóval meggondolandó. de ez az a játék ami nagyon hosszú távú befektetés, szóval érdemes ezekre odafigyelni :)

2014. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nahát ilyenekre nem is gondoltam, hogy bővítés. De jó, hogy írtad!

Akkor e szerint nézegetek. És passzolom az illatos, puha építőt.

2014. okt. 11. 16:51
 3/9 A kérdező kommentje:

O.o

Most jut eszembe, hogy a játszóházban itt a falunkba is illatos van és minden gyerek eszi, pont az illata és a puhasága miatt.

2014. okt. 11. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, de a Clemmy sose volt annyit használatban, mint a MegaBloks. Az bővíthető, a különböző játékok elemei kompatibilisek egymással (hasonlóan a Duplokhoz). 1 éves kortól jól használható. Szóval MB-ot vennék.
2014. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem venném meg. Inkább Duplo vagy fakockák.


[link]

2014. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó a megabloks, de hamár 20 hós vegyél inkább duplót. Azzal sokkal tovább fog játszani, mármint akár 3 évesen is, megablocksak szerintem már nem...... De amúgy annak is jó a minősége, nekünk van mindkettő, 2 éves a fiam, de duplózik a másik nem érdekli. Meg ahhoz nincs alap, amire lehet építkezni, a duplónál meg tudtok akár házat építeni.
2014. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi a különbség a kettő között, hogy a Duplora azt írod, tovább tud vele játszani? A Mega Blocks-sal mi a baj?


(Nagyon nem vagyok jártas és érdekelne minden)

2014. okt. 12. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk volt illetve van mindkettő.

Duplóból mint írtam lehet építeni pl házat, vagy valami ahhoz hasonlót :) van ablak hozzá, mármint persze függ milyen készletet veszel. Kisebbek a kockák mint a megablocknak. Legalábbis ami nekünk van az jóval nagyobb mint a dupló kocka.

A megablockot úgy emlékszem kb 10 hósan kapta, szerette pakolni egymásra a kockákat, építettünk belőle tornyot. Aztán 1,5 évesen kapott duplót, azóta a megablock nem kell neki, a duplóval meg szívesen játszik. Van alap hozzá, tudod az a zöld színű amire lehet építeni, így jobb is, mint a megablock amihez nincs, bár nem tudom amúgy lehet-e kapni valahol hozzá.

Szóval én 20 hósnak már duplót vennék.

Nem pont ez volt a csomagolása de ilyen megablockunk van

[link]

Szóval ez magasabb a duplónál, így tényleg arra jó, hogy tornyot építs belőle.

Az egyik válaszoló voltam aki a duplót javasolta :)

2014. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MegaBloksból is ezer féle kiegészítőt lehet venni, nem csak az építőkockák léteznek belőle. Nekünk van kalózhajónk, tűzoltóságunk, kastélyunk. A MB-ból is létezik kisebb elem, ahhoz van alap, amire lehet építeni, annak is zöld, asszem 3 éves kortól. Mi biztosan előbb vettük.

[link]

2014. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!