Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szerettél volna...

Hány évesen szerettél volna szülni, és ehhez képest hány évesen szültél? Miért pont akkorra tervezted? Ha előbb/később szültél, mi miatt történt így?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 16:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
27 évesenszültem,azt hittem még tizenévesen hogy ilyen idősek már rég 3gyerekes anyuka leszek.de nem volt megfelelő társ hozzá,csak sokkal később.4 gyereket akartam,deférjem másodikat se nagyon akar,pedig én szeretnék.
2016. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22-24/25-27(-30) ìgy szültem volna 3 vagy négy gyereket a terveim szerint,ehelyett 23 évesen született a fiam 31 évesen a lànyom, most tervezgetjük a màsodik közös babàt,mert a korkülönbség és a terv meghiúsulàsànak oka az első férjem volt,aki meggondolta magàt a csalàddal kapcsolatban. Az eredetileg zàrójeles negyedik babàból ìgy màr szerintem nem lesz semmi,de harmadik babàt azért nagyon szeretnék, 35ig szülnék,tehàt még bele is férnénk.
2016. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp 30 alatt akartam az elsőt szülni, olyan 28 körül gondoltam. 27 éves voltam végülis, mikor született a lányom tavaly, de ga az első terhességem megmarad, már 26 évesen anya lettem volna. Addigra nekem adottak voltak a körülmények, 23 évesen diplomáztam, 25 évesen férjhez mentem, évek óta dolgoztam, természetesen a férjem is dolgozott. Kistesó egyelőre úgy néz ki, hogy sajnos nem lesz, elsősorban azért, mert kicsi a lakásunk, nem férnénk el kényelmesen. Ha viszont valami csoda folytán később lehetőség lenne bővíteni, 36-37 éves koromig meg bevállalnám, de csak mert nem az első.
2016. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindig fiatalon szerettem volna anyuka lenni (22-29 között); és talán erre még lesz is lehetőségem :) 26 leszek nemsoká, majdnem egy éve házasok vagyunk, sikerült a saját lakás is. Egy pár napja pedig furcsa tüneteim vannak -meglátjuk, mi lesz belőle ;) Szeretnék három gyereket; a párom eddig kettőt mondott, aztán majd alakul.

2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!