Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki kínaiban vett...

Van olyan, aki kínaiban vett overált a gyermekének? Milyen minőség, bevált?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kislányomnak vettem, nagyon jó volt,sokat használtuk,de semmi baja nem lett,viszont amit márkaboltban vásároltam nagyon hamar szétszakadt középen,és nem csak a varrás mentén hanem az anyag is.
2015. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esőt, havat hogy bírta?
2015. okt. 13. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jo minosegu, akkor azt latod az anyagan. A varrast erdemes megvizsgalni elsosorban.

En vettem mar kinaiban is olyat, ami ket telet is kibirt a ket fiamon, pedig akkor 3 eves orokmozgok voltak.

Es egyszer a 10 honaposomnak sikerult a c&a-ban vennem olyat, ami szep volt, de rossz. Szinte az egeszet at keett varrnom, mert ment szet varrasnal, mindezt ugy, hogy a gyerek csak upt vagy fekudt benne.

De termeszetesen ez nem azt jelenti, hogy minden c&a-s rossz, inkabb csak belenyultam...

2015. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben kaptunk egyet, de valami borzalmas volt! Vastag és ormótlan, a gyerek pedig izzadt benne, pedig mozogni sem nagyon tudott tőle. Kabátunk is volt, azt is kaptuk, de ugyanilyen volt az is.

Ráadásul ugyanannyiba kerülnek a kínaiban a ruhák, mint máshol, csak éppen szinte minden műszálas és büdös...

2015. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!