Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz? Valaki tud...

Szerintetek gáz? Valaki tud ajánlani hasonló terméket?

Figyelt kérdés
Nos, mivel most megyek nyolcadikba, egyre jobban elkezdett érdekelni a külsőm, hogy hogy megyek iskolába. Valami egyszerűbb sminkfélét szeretnék összedobni, tényleg a nude kategória. Szempillaspirál, közepes fedésű alapozó, színezett ajakápoló. Szerintetek gáz? Tudnátok esetleg ajánlani bevált, természetes hatású, jó minőségű alapozókat? Én a szempillaspirálnál a miss mangára gondoltam, vagy túl korai ezzel kezdeni? A színezett ajakápoló pedig a baby lips.

2014. aug. 3. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A baby lipset sokan dícsérik, én még nem próbáltam:)

A miss mangát is sokat dícsérik, de ha olcsóbb kategóriában keresel, ajánlani tudom az Essence spirálokat.

Alapozó helyett inkább BB krémet ajánlanék.

Nézelődj utána: kremmania.hu

2014. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan szereztetek be Baby lipset ???? :O
2014. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is BB vagy CC krémet ajánlanék neked. Javaslom, hogy vízálló szempillaspirállal kezdj, az biztosabban ottmarad. Ami még nagyon fontos, hogy vegyél sminklemosót is és minden este alaposan töröld át az arcodat és a szemedet is, addig, amíg teljesen fehér nem marad a vatta a kezedben! Nagyon hamar tönkremehet a bőröd, ha nem mosod le a sminked.
2014. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kissfruzsina válasza:
garnier bb cream miracle skin perfector + kevés púder + kevés pirosító + maybelline illegal lenght vízálló szempillaspirál + maybelline babylips(müllerben lehet kapni )
2014. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!