Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik kilóban már...

Anyukák! Akik kilóban már visszaálltak az eredeti súlyukra, de has még maradt, milyen módszerrel szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Minden érdekel? Diéta? Sport? Mindkettő? Miből mennyit, milyen rendszeresen?
2015. okt. 16. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már Elkezdtem megszabadulni, de a folyamatnak még nincs vége.

Nem vészes a hasam, csak, van egy kis felesleg a csípőmön is.

Tornázok otthon súlyzóval hati 4x.

Most kezdtem futni, heti 3x, de még elég keveseket, mert nem bírom

Szeretnék heti 1x úszni, amíg a gyerekem úszik.

Többre nincs időm sajnos.

Kevés szénhidrátot eszek, és sok gyümölcsöt.

2015. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel azt szétnyílt hasizom okozza, az esetek többségében műtéttel orvosolható - összehúzzák a bőnyét (az izom közötti kötőszövet) varrással.

Nekem így lett a régi a hasam. Ráadásul ügyes volt a sebész, csak a köldöknél metszett és úgy ment be a bőr alá, így gyógyulás után heg sem maradt. Általános sebészet szakterülete, ott kell érdeklődni.


Ha a bőr nyúlik meg és egy év alatt nem áll vissza, akkor szintén csak sebész (ez már inkább plasztikai) segíthet, hiszen a torna nem hat a bőrre, csak az izomzatra.

2015. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, de azért előbb meg kell próbálni a tornát. Nem felülések, mert ha tényleg szétnyílt (ami gyakori, de sok fokozata lehet), azt nem szabad, hanem csak minden élethelyzetben (lehet az üldögélés, séta, torna vagy csak sorbanállás) erősen behúzni a hasad alját és kihúzni magad. Még hatékonyabb, ha gyógytornára jársz. Egy-másfél év alatt is sokat javulhat, ahogy a kinyúlt bőrnek is kellhet ennyi idő. Ha mégse és még mindig gyakran előreesik a hasad, érdemes megnézetni (ultrahanggal biztosan látják).
2015. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kevés szénhidrátot eszek, és sok gyümölcsöt."

Ez elég nagy ellentmondás, mivel a gyümölcsök nagy része szénhidrát.


A műtét előtt olvass utána a loveyourbelly-nek, nagyon hatékony és célirányos torna, pontosan az ilyen esetekre!

2015. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
161cm vagyok 50kg és pocakom van hiába az egészséges életmód és a sport. Ráadásul a bőröm is megnyúlt és ahogy fentebb is írták szétvált a hasizom. Sajnos én bármit teszek nem megy vissza, ide kés kellene de még szeretnénk babát így várok vele.
2015. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!