Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt állt vissza...

Mennyi idő alatt állt vissza a hasatok szülés után az eredeti állapotára?

Figyelt kérdés
9. hónap végét taposom. Saját zsírra talán 2-3 kg-ot hízhattam. Viszont a hasam hatalmasnak tűnik, én meg alacsony vagyok (így arányaiban még nagyobb). Nézem, nézem és nem tudom elképzelni, hogy ez vissza tud húzódni az eredeti méretére...
2014. máj. 2. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem. 10 eve szültem. Alkati kerdes. Nekem lóg, mély striakkal
2014. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem. Még nem állt vissza a hasam, de szerintem ez már nem is fog. Vagyis egy módon vissza tudna állni, ha kb. egy hónapig csak annyit ennék, hogy ne ájuljak el. De szerencsére nincs rajta stria, és nem túl nagy, de nem is akkora, mint amikor teherbe estem. Mondjuk engem nem zavar, legalább látszik, hogy nem éhezek.
2014. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az első lányomat 7 éve,a kicsit 2 éve szültem,sajnos a hasam azóta sem ment le...csíkos is illetve kicsit lóg is.tényleg alkati kérdés,ez már nálam is nagy valószínűséggel így fog maradni....Pedig mozgok,biciklizek napi rendszerességgel,hasizom erősítő gyakorlatokat végzek,odafigyelek,hogy mit eszek...Súlyban ugyan annyi vagyok,mint terhességeim előtt.
2014. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andi80018 ***** válasza:

Ez abszolút genetika, illetve sport, diéta kérdése. Én alapból főleg hasra, csípőre hízom. Szülés előtt, rendszeresen jártam terembe, tök lapos volt ezáltal a hasam.

Most ismét futok, terem. Még sem ment vissza az alsó része, felül már jó nagyjából Ja, és két éves, négy hónapos a gyerekem.

Ha lenne pénzem, tuti megcsináltatnám, mert nagyon zavar, de muszáj keményebben ráfeküdni a témára, mert ottmarad. Viszont több nőt is láttam, nyáron is, hogy a kb 4 hónapos gyerekét sétáltatja, és full vékony, lapos a hasa, van több olyan kolléganőm is, akinek szintén. Hát, jó nekik. Akinek meg ottmarad, az küzd. :-)

2014. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első babám után kb 1 év múlva állt vissza. 165cm vagyok és 55kg. Most a második babám majdnem 9 hónapos, van még pocakom, remélem most is visszább fog még menni.
2014. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"7 hónapja szültem. Még nem állt vissza a hasam, de szerintem ez már nem is fog. Vagyis egy módon vissza tudna állni, ha kb. egy hónapig csak annyit ennék, hogy ne ájuljak el. De szerencsére nincs rajta stria, és nem túl nagy, de nem is akkora, mint amikor teherbe estem. Mondjuk engem nem zavar, legalább látszik, hogy nem éhezek."


Te hasi zsírról beszélsz, az nem ugyanaz, azt terhesség nélkül is fel lehet halmozni.


Én a kitágult hasfalról és bőrről.

2014. máj. 2. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön szülés után már lement a hasam, csak az amúgy is évek óta ott levő zsír volt rajta és furán "rojtozódott", olyan laza volt a hasam, mint egy elvizezett tészta :)

Kellett 1-2 hónap mire visszaállt eredeti állapotába. Igaz, nekem nem nőtt hatalmasra a hasam és zsírt nem szedtem magamra.

2014. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 het
2014. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Julie S ***** válasza:
Talan 2-3 honappal szules utan huzodott vissza teljesen es meg kb 1 honap lehetett, mire a borom ugyanolyan feszes lett, mint volt.
2014. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7 hónapja szültem, ment vissza, de nem teljesen.

Szerintem kell 1 év mire visszanyerHETi a formáját. Én is elkezdtem edzeni. A striák nyílván nem tűnnek már el, de szeritem keményebb munkával, jó állapotba lehet hozni.

Van felesleg még a hasamon, de tervezem, hogy nyárra nagyjából tűnjön el.

Igen, nagyon zavar. Nagyon csinos voltam, mára szerintem nyoma sincsen.

2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!