Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Brájen névről?

Mit gondoltok a Brájen névről?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez lesz a gyerekünk neve...de azért mégis kíváncsi vagyok az emberek véleményére ezzel a névvel kapcsolatban.

2015. okt. 17. 09:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
50%
Csak azért,hogy mindenki lássa milyen primitív vagy!
2015. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
51%

En is kaptam privit, nagyon raer a kerdezo😃.

"Sajnállak hogy nincs jobb dolgod mint gyakori kérdéseken az igekötőket nézni.Na jó sírok a röhögéstől te jó ég."


Ez van, meg jo, h van min nevetnie, mar megerte hozzaszolnom. 😉

2015. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Jó mindegy nem foglalkozom veletek..lényeg hogy mindenki többre tartja magát mint aki..😉😂
2015. okt. 19. 18:34
 24/50 anonim ***** válasza:
62%

feldobtátok az estémet. :D

mármint...akik idéztek :D

2015. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
57%

Szivesen. 😊

Mondjuk azt irta, h nem foglalkozik velunk, megis kaptam tole ujra privit, amiben kedvesen erdeklodik a szakmam, iskolai vegzettsegem irant. 😃

2015. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
61%
Bosszanto egy ember vagy kerdezo, letiltottalak, szoval hiaba irsz...😊
2015. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
53%

A vezetéknevetek Griffin?


De amúgy, komolyra fordítva a szót: te komolyan tudnál venni egy ilyen nevű embert? Neked nem iszonyúan kifacsart egy ilyen fonetikusan leírt név? Tudom, hogy nem lehet máshogy leírni Magyarországon, de neked ez így tényleg megfelel? Ezt tök nehezen bírom elhinni. De tény, hogy vannak, akik a Vanessza meg a Dizsindzser neveket is adják a gyerekeiknek, bár nem vagyok benne biztos, hogy ők tudják, hogy más nyelvek is léteznek, és ott ezt máshogy kell írni. De te tisztában vagy vele, hogy normálisan hogy kell írni, akkor a hülye magyar fonetika szerint leírt miért jó neked?

2015. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha SENKI,szóval SENKI nem válaszol,talán leáll a kérdező....
2015. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom,hogy itt Szabolcsban a cigány gyerekeknek adják ezt a nevet.Én már nem akadok fent rajta,de anno kb. két éve mikor a kórházban kiszólt a nővér,hogy "Rézműves Brájen" hát majdnem megfulladtam a röhögéstől...
2015. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Jó belátom tényleg hülye név köszi hogy rávilágítottatok.Nem vagyunk egyébként romák.De milyen nevet javasoltok akkor?
2015. okt. 26. 09:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!