Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Brájen névről?

Mit gondoltok a Brájen névről?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez lesz a gyerekünk neve...de azért mégis kíváncsi vagyok az emberek véleményére ezzel a névvel kapcsolatban.

2015. okt. 17. 09:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
54%

hogy még a kisebbségi nevek között is ez a legprimitívebb legalja fajta, olyan szinten égő.

de szerencsére az mta legalább szavakat ne enged anyakönyvezni, annál azért jobb.

valahol külföldön, olyan neveket is adnak a gyereknek, hogy jelentése: Szemét, Mellbimbó, Fokhagyma, stb..

ezt az egyet becsülöm, a MTA-ban hogy ízlésficamos neveket ha enged is, de legalább ilyeneket nem.

2015. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
54%
Szhéhéép nevet választottatok neki. "Hálakönnyekkel" a szemében fog rátok gondolni, valahányszor bemutatkozik.
2015. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Nekem a Monty Pithontól a Brian élete jutott eszembe.
2015. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen új munkatársat kerestek. Rengeteg önéletrajz érkezett. Akiknek ilyen neveik volta: Dzsenifer, Brendon, stb, azokat be se hívták interjúra... Gondolkozz el ezen!
2016. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést?
2016. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Mizu?
2016. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Csak lassan megszületik és még pár ember véleményére kíváncsi voltam a névvel kapcsolatban
2016. márc. 13. 13:15
 48/50 anonim ***** válasza:

Hát eddig elég negatív volt, szóval nem hinném hogy jönne más aki áradozik, milyen fantasztikus.

Szerintem szimplán nevetséges.

Egy ismerősöm most változtatott nevet, hasonló fonetikus átírásúról magyarra, mert minden munkahelyen úgy álltak hozzá, hogy biztos cigány.

2016. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Azt kellene megérteni, hogy az emberek nagyon nagy részében visszatetszést kelt minden olyan név, amit ilyen kitekert módon, magyar kiejtés szerint írnak le, mikor amúgy közismert az eredeti, angol nyelvű alakja.
2016. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Mikor érkezik Brááááájenka?
2016. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!