Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondol a...

Szerintetek mit gondol a nőgyógyász, ha nem szőrtelenítek?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, az utolsó két próbálkozásnál sikeresen megvágtam magam. Inkább nem kísérleteznék tovább.
2015. okt. 20. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Marhára nem érdekli, ezen csak mi ràgódunk. :)


26+4 hkm

2015. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Leginkább semmit.
2015. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem gondol. Miért foglalkozna vele? Neki nem ott van "dolga"!
2015. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos hallottam már olyan nőgyógyásztól, aki megjegyzéseket tesz.


Ettől függetlenül én sem szőrtelenítettem már a végén, mert képtelenség.

2015. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
35 hetes vagyok. Nekem a férjem csinálja, én már nem látok semmit sem. De én már 12 éve nem voltam szőrös, iszonyú rosszul érezném magam úgy. Nem a nőgyógyász miatt csináljuk.
2015. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ő már annyi mindent látott a szőrön kívűl, hogy ez nem érdekli. :)
2015. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

azt hogy majd igen fog neked fájni mikor szülésnél hab nélkül szedik le a nővérkék :D


amúgy semmit, nyilván nem te vagy az első eset, mondjuk én simán megoldottam nem tudom mi olyan bonyolult benne, de esetleg szülés előtt menj és szedesd le különben nem egy vágásod lesz hanem 13 :)

2015. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem ma kezdte a szakmát, akkor szerinted az utóbbi tizenvalahány év előtt mit látott? Merne nekem megjegyzést tenni orvos létére arra, hogy szőrtelenítek-e vagy sem, akkor látna utoljára! Abba a vitába nem megyek bele, hogy mi az egészségesebb, de az biztos, hogy a teljes szőrtelenítés hiánya még nem igénytelenség és ápolatlanság, jó lenne ezt elfelejteni. lehet kapni Gilette trimmelőt az intim területre, azzal nem vágja meg magát senki, mégis rendezettebb lesz az intim terület, és senki egy szót sem szólhat. egyébként nekem az előző szülésemnél a szülésznő olyan ügyesen megcsinálta, hogy még akkor sem éreztem semmit, amikor nőtt vissza, nem volt szőrtüszőgyulladásom sem, pedig az nagyon bök, ha valaki amúgy nem szokta meg.....
2015. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 3x szültem, és szőrös voltam, és nem szedtek le semmit. A szőr nem ott nő, ahonnan a bab kibújik, nem igazán zavar az senkit.
2015. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Máshol leszedem. Valamennyire ott is, nem "dzsungel", csak nem teljesen csupasz. Engem is zavar, de inkább a szőr mint a vágások.


Fogadott szülésznőm lesz, vele megbeszéltem hogy viszek mindent és még a vajúdás alatt leszedi.

2015. okt. 20. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!