Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire felesleges a mózes...

Mennyire felesleges a mózes (tél végén érkező, hordozni tervezett babánál)?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk egy tél eleji - pontosabban ősz végi - babánk van, és őt csak hordoztam, nem használtunk babakocsit. Abszolút működőképes megoldás tud lenni.

Előre én nem venném meg, ha meg mégis kell, be lehet utólag is szerezni.

2015. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges. Az enyém kétszer volt benne, megsétáltattuk szó szerint, mert amint leértünk, üvöltött benne. A kendőben meg jókat aludt.
2015. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És otthon mibe tettétek, mikor éppen nem volt rajtatok, de szerettétek volna, ha a közeletekben van? (Kiságy a másik szobában)
2015. okt. 21. 09:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Játszószőnyegre.
2015. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A baba majd eldönti,neki melyik tetszik.Én is azt terveztem,hofy hordozom majd,de üvöltött benne.A mózest imádta.Januári a lányunk.Áprilisig ezt használtuk.
2015. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd kitapasztalod, mert nem biztos, hogy úgy lesz ahogy eltervezted!

Az enyém imádta a mózest. Otthon játszószőnyegen, járókában volt, aminek állítható magassága volt.

2015. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nembabakocsiztam, mert fizikailagkivitelezhetetlen lett volna. Én császárral szültem, és már igaz fájt, de másnap vagy is kb a császárt követően 15 óra mulva hordoztam kendőben, mert nem látok, és így esélyem se volt a babakocsira, vagy a látók által használt kis kocsira amit a babák szállítására kaptak az anyukák...

Természetesen a te szeretnél neki mózest, vedd meg, tedd bele, próbáljátok ki, hisz egyik baba sem egyforma. Én kendőben altattam, ha pedig még sem, akkor mellettem az ágyban, és amikor elaludt, akkor körbe tettem az ágyat a földön puhával, hogy ha esetleg leesne ami soha nem fordult elő, megvédje az eséstől. De mondom, én takarítani is úgy takarítottam, hogy rajtam volt, amíg pici volt a hasamra előre kötöttem, amikor meg már nagyobb lett, akkor a hátamra vettem a kendővel.

Könnyű szülést neked, és sikeres babahordozást!

2015. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem, hetes.
2015. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm Nyolcas, sokan vagyunk így! Hetes voltam.
2015. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fölösleges a mózes. Hordozom/tam mindkettőt, az első üvöltött a babakocsiban, a másodiknak nincs gondja vele, viszont amíg nem ült, addig kizárólag hason akart utazni a kocsiban (elöl lehajtható egészen a pereme, kilát belőle.). Mindkettő szereti a hordozást, télen, vagy esőben sosem kocsizunk, nekem így egyszerűbb.

Otthon (szerintem) csak akkor hordozd, ha ő szeretné, vagy ha neked van olyan dolgod, amit nyugiban, félig gyerek nélkül akarsz elvégezni (felmosás pl), egyébként irány a szőnyeg, had menjen felfedezni. Mindegy, ha nem patyolat tiszta ám a padló ;-) Nekünk elég nagy konyhánk van, elfért egy IKEÁs gyerekszőnyeg a padlón, azon volt pár játék, ott kóricált a kölköcske. Ha nem b♂rta, felvettem kicsit, aztán visszatettem.

2015. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!