Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miről mondanál le a nem...

Miről mondanál le a nem tervezett terhességedért?

Figyelt kérdés
Mi az amit beáldoznál érte mi az amit nem?
2015. aug. 20. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Mindent feláldoztam, amit a tervezettekért is. Mivel harmadik baba volt, így nem nagyon kellett feláldozni már semmit. Max hogy nem megyek még dolgozni. 2 éves, lassan ovis, de ha megint becsúszna egy baba, ő is maradna.
2015. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Erre azért nehéz vàlaszolni,mert szerintem a nők többsége nem szül úgy,hogy nem tervezetten,talán pont azért,hogy ne kelljen lemondani dolgokról.Meg azért is nehéz,mert nem írtàl konkrét dolgot a lemondàssal kapcsolatban.
2015. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Semmiről.Én nem a gyerek köré építettem sosem az életem,ha bele az életembe a gyereket.Most 20 éves,önálló,imád engem,pont azért mert sosem voltam begyöpösödve.Sokkal rosszabb,ha valamit nem tehet meg az ember,mert ott a gyerek,mert csak stresszes,ingerült.Így nem.Szinte legjobb barátok vagyunk.
2015. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Meg én inkàbb attól félnék,hogy az egyetlen gyerekünknek nem tudnànk tovàbbra is biztosatítani azt amit most.Lehet pont ezért nincs testvére...
2015. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem tervezett terhesség, akkor evidens, hogy magáról a terhessegrol
2015. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Igen 5-ös:) Nem mertem ezt leírni,mert megköveznek itt engem:)))
2015. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem miért kell megkovezni. Az ember vagy akár gyereket és akkor tervezi, vagy nem akar és akkor tesz ellene -erre van a fogamzasgatlas, ugye. Na, ha tesz ellene, hogy ne legyen terhes, használ fogamzásgátlót, akkor nyilván nem akar gyereket, márpedig akkor az abortusz a megoldás. Erről szerencsére mindenki maga dönt
2015. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen,mindenki maga dönt,csak azt làtom,hogy itt egyesek olyan megrögzötten magzatvédők,hogy szemet kaparnànak...
2015. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az emberek többsége nem tudja előre megmondani, hogy miről kell lemondania, ha bevállal egy babát. Az első gyerekemet például nem terveztük (pontosabban, nem akkorra terveztük), mégis a legnagyobb örömmel vártam, és nagyon nagyon szeretem. Biztos mondtam le dolgokról miatta/érte, de eleve nem úgy éltem meg, hanem úgy, hogy most egy új életszakasz kezdődik. Persze igyekeztem megőrizni saját magamat az anyaszerep mellett, de értelemszerűen be kellett vele együtt vállalni azt is, hogy kevesebb idő jut magamra, a barátokra, a pihenésre, hiszen egy baba mellett se energia, se szabadidő nem nagyon van egy darabig. Ez nem azt jelenti, hogy az ilyen jellegű igényeimről teljesen lemondtam, csak meg kellett tanulnom beérni kevesebbel. De ezek a dolgok egy tervezett babánál ugyanígy vannak.
2015. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

"Ha nem tervezett terhesség, akkor evidens, hogy magáról a terhessegrol"


Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segít valaki? Szerinted egy nem tervezett terhességnek az egyetlen kimenetele az abortusz lehet? Olyanról még nem is hallottál, hogy valaki megtartja, sőt, örömmel megtartja, mert bár nem egészen a tervei szerint alakult a dolog, de azért mégsem bánja?

2015. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!