Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislány babák első fülbevalójá...

Kislány babák első fülbevalójáról lenne néhány kérdésem, aki megcsináltatta, válaszolna?

Figyelt kérdés

Hány hónaposan csináltattátok?

Hol?(ha esetleg Bp.akkor egész konkrétan kinél?)

Mi alapján választottatok ékszert?

Hogyan kell kezelni utána?


Minden ezzel kapcsolatos tapasztalat érdekel!


2015. okt. 21. 01:41
 1/8 Bella169 ***** válasza:
46%

Mi mikor mentünk vissza a kórházba csipő uh ra akkor csináltattuk meg. Az egyik szülésznőt kértük meg aki vállalt ilyet.

A kislànyom 7 hetes volt akkor.

Családi fülit kapott. Az enyém volt anno. Elötte meg anyukámé.

Kezelés:

A fülit a betétel elött 24 óráig 70%os alkoholba kellett áztatni

1 hétig kellett alkoholozno reggel és este valamint valami hámosito krémmel kenni ugy hogy a krémet bele kellett forgatni a fülivel a lyukba. 1 hét után màr csak alkoholozni kelett amig volt ilyen sárgás sebválladék meg forgatni a fülit.

2015. okt. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Nekünk ilyen van.

3 hónapos korában lövettettük ki kozmetikussal. Amit belelőtt fülbevalót, annak 5 vagy 6 hétig benne kellett lennie. Utána ő cserélte ki.

Ahogy az első válaszoló is írta, 1 napig alkoholban kell áztatni a fülbevalót, mielőtt belerakatod.

Forgatni kell egy ideig a fülbevalót minden nap. Én ilyenkor alkoholba mártott fültisztító pálcikával a fülbevalót, és a lyukasztás környékét lekezeltem, és így forgattam oda-vissza.

Krémekre semmi szükség, csak tartsd tisztán, hogy ne gyulladjon be, és akkor szépen begyógyul.

A fülbevalójáról még annyit, hogy elég sokat kikapcsolódott, de visszavittem az üzletbe, és egy perc alatt állítottak rajta. Jó erős lett a kapocs, azóta nem kapcsolódott ki.

2015. okt. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Újszülöttként, a BCG-oltással együtt megoldották. Semmi kezelést nem igényelt.
2015. okt. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3 hónaposan.

[link]

Pécsen, de az országban mindenhol csinálnak ilyet.

Az alapján, hogy nem fém, direkt olyanra csinálták, ami nem nyomja hátul a fejét és nem allergizál. Első fülbevalónak is jó, de bent is maradhat amíg akarja valaki.

Sehogy nem kellett kezelni.


Amikor belőtték neki,sírt, mert elég nagyot csattant a füle mellett az eszköz. Aztán amikor már mentünk ki a rendelőből , semmi baj nem volt. Nem volt piros, nem vérzett, semmi baj nem volt a fülével, nagyon szépen begyógyult.

2015. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is blomdahl van. Házhoz kijött a hölgy, nagyon aranyos volt. Extra kezelést nem igényelt, forgatni kellett a fülben csak.
2015. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

A kislányomnak ilyen van: [link]

A kórházban rakták be(Bp.),a BCG oltással,és a nyelv-felvágással együtt(muszáj volt,teljesen le volt nőve).Semmi kezelést nem igényelt.

2015. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kislányomnak kb 1 hónaposan lőtték be kórházban vállalták, műanyag volt, köves.

Alkohollal kellett kenegetni pár napig, forgatni. Nekünk sokáig nem is volt vele gond, aztán jó pár hét után egyszer csak begyulladt, mindkettő. Nem tudom mitől, mert direkt azért vettünk ilyent, hogy ne legyen allergizáló.

Azt a tanácsot kaptam, hogy vegyem ki, alkohollal kezeljem le, és úgy tegyem vissza. Ott vége is volt, még rosszabb lett a helyzet, be is dagadt, annyira begyulladt, hogy ki is kellett vennem végleg, össze is nőtt pár hét után. Sajnáltam sokáig, mert olyan édes volt :)

2015. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Friss sebbe műanyagot nem teszünk, az lehetett a baj. Arra csak cserélni szabad.
2016. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!