Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel töltötték gyermekeitek...

Mivel töltötték gyermekeitek a szünet első néhány napját?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:45
 1/8 A kérdező kommentje:

Nálunk már volt arcfestés. Én, mint kétbalkezes anyuka festettem ki az arcukat:)

Ha szép az idő, medencében fürdés van az udvaron, sárdagonya a homokozóban, száraztésztát festettek, fűztek.

2011. jún. 20. 15:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire lustálkodással, főleg a nagyobbak :-)

Azért segítettek meggyet szedni, meg magozni jó nagy adagokat, meg sütöttünk pitét is. Fűztek gyöngyöt a kicsik, gyurmáztak, diavetítünk minden este (olvasásgyakorlatnak), pancsoltak a teraszon. Hét közepére be van tervezve egy strandolás (akciós belépő), holnap múzeumba is megyünk (ingyenes) és minden hétre kitalálok valami szerény költségvetésű, házonkívüli kimozdulást/programot. A nagyobbak el szoktak járni egy falubelihez, segítenek kitakarítani az istállót, etetnek-vakarnak, cserébe lovagolhatnak (ezt év közben is). Most kaptunk pár nyulat, ez is jó elfoglaltság lesz a kisebbeknek. Amúgy főleg kézműveskednek, barkácsolunk ezt-azt, mindenféle díszeket.

ezt az oldalt nagyon szeretem, bal oldalon tudsz válogatni a témák között:

[link]

2011. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi választ, ötletet!
2011. jún. 22. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányással és lázzal.....-((
2011. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én vérem kiszívásával.
2011. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én próbákra mentem..

(évzáró,ballagás stb.)

Ma végre túleszek az évzárón és Ténylegesen lekezdődik a nyáár *-*

2011. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biciklizés, olvasás, nagy beszélgetések séta közben, színházlátogatás (bár nagyobb gyerekkel):)
2011. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom unokahúgaimmal volt, apával is volt kicsit, anyukáméknál is volt, sétáltunk, ami neki nagyon tetszett. (:
2011. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!