Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan telik ez a hosszú...

Hogyan telik ez a hosszú hétvége? Milyen dolgot csináltok családi körben?

Figyelt kérdés
Társasjáték, kirakós, gyurmázás stb...?
2015. okt. 24. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Kirándultunk. Nagyon szép idő volt hozzá!
2015. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kirándultunk, kihasználjuk az utolsó szép őszi napokat. Memóriázni, dominózni biztos fogunk holnap, mert most ez a nagy sláger.
2015. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kirándultunk, ma a fiunk a nagyszülőknél volt, mert nekünk dolgunk volt. Ők elmentek lovagolni, játszóterezni, délután a kertben tettek vettek. Holnap délelőtt takarítunk, főzünk (ezt is meg kell ugye csinálni), alvás után megyünk bicajozni, játszóterezni. Társasjáték, gyurma és hasonlók maradnak a rossz idő idejére, most ki kell használni ezt a jó időt, leszünk még eleget beszorulva a lakásba télen.
2015. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizés, főzicskézés, soksok közös játék, barátok látogatása és takarítás a menü :)
2015. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap takarítottam, többiek pihentek. Ma játszóházba voltunk, meg pihenőszéket vettünk a kicsinek. Holnap még nem tudjuk mit csinálunk, reggel találjuk ki, de több mint valószínű h kirándulni megyünk.
2015. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A hányós gyereket próbáljuk megmenteni a kiszáradástól, közben magunkba meg töltjük a tünetelnyomó gyógyszereket, mert mi is elkaptuk. Amúgy váltásban alszunk napközben, annyira kész van mindenki.
2015. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nalunk a paromat nem erdekeljuk, o az autojat butykoli es a gepen olvas, meg dolgozgat, mi a babammal setalunk, jatszunk.
2015. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ez egyben az őszi szünet kezdete is, mivel már iskolás a fiunk, úgyhogy a hétvége tulajdonképpen inkább a pihenésről szólt eddig, úgyis van még egy hetünk mindenfélét csinálni.

Ma jöttek vendégeink, ez mondjuk feldobta a napot :)

Holnap pedig a nagyfiúnak szülinapja lesz, ettől már előre be van zsongva, ma este együtt készítettük a tortát holnapra. Amíg holnap az ebéddel foglalatoskodom, addig a fiam meg a férjem elmennek sétálni egyet, van a környéken egy ilyen szabadtéri "konditerem", vagy mi ennek a neve, ennyi mozgás a férjemre is ráfér, a gyerek meg igazi örökmozgó, úgyhogy bízom benne, hogy majd ott lefárad egy kicsit :)

Délután biztos lesz társasozás is, jövő héten meg majd csapatjuk ezerrel az Uno-t, a fiam mindig azt akar játszani, ha ő választ, és mivel a hét elején csak ketten leszünk itthon, engem fog laposra verni minden egyes körben :D Marha jól játszik, pedig én eddig azt hittem, hogy én sem vagyok reménytelen eset, de rajta elég nehéz kifogni :)

2015. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tegnap kirándultunk, pihentünk. Ma délelőtt sütünk, főzünk. Délután leszedjük a körtét, és dióverést tervezünk!
2015. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én (anyuka) tegnapelőtt hajnali 5től 1ig dolgoztam,fél 3ra értem haza.

Tegnap 4re mentem és este fél 11re értem haza.

Most meg főzök,takarítottunk,kint voltunk a kicsivel az udvaron.

Most apuka dolgozik.. áh,ördögi kör.

2015. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!