Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok ha...

Bánahlmi lászló kérdése:

Ti mit választanátok ha lehetőségetek lenne rá, hosszú hétvége a családdal asszony két gyerek vagy örök életre tetkó a feleség és a gyerekek nevével és születési dátumával?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a hétvége, mert ha a tetováló úgy elrontja a neveket, mint itt te a tiédet, akkor az is élmény ugyan, csak nem olyan pozitív :/
2013. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
első...de szellemesek vagyunk:)
2013. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Szellemesség nélkül is a hétvégét választanám. :)

Élmények kellenek a magyar családoknak, közös programok. Az az igazi kapocs szerintem. Minden lehetőséget meg kell ragadni, hogy az ember a szeretteivel legyen, nekik szerezzen örömet. Ezek jobban összekovácsolják a családot.

Első voltam

2013. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

nem lehet összegyúrni a kettőt pl elvinni őket a szalonba vagy ,ahol készül ők is ott lehetnek és akkor is együtt vagytok.Első,gondolom 3 évszámot meg 3 nevet fel tudnak hegeszteni nagy baki nélkül is.

Mondjuk én eleve nem tetováltatnám a gyerekem nevén kívül senkiét,a tinta örök...

2013. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
én a hosszúhétvégét
2013. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Sonájjal értek egyet, hogy 2 in 1, de ha választani kell, akkor h. hétvége.
2013. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
A hosszú hétvégét, alap. Egy közös élmény sokat tehet a családi kapcsolat erősítéséért :)
2013. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
ugy érted hétköznap tetoválnának?
2013. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Hosszú hétvégét.
2013. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Senkit nem akartam megbántani az első válasszal, és tisztában vagyok vele, hogy pár nevet, gond nélkül felvarr még a legügyetlenebb tetoválómester is. Mindenesetre elnézést kérek.


És csak hogy jobban kifejtsem az érvemet: Pár éve még én is gyerek voltam, és ha ezt kérdezte volna tőlünk apa, egybehangzó "hétvégeee" lett volna a választás. Szerintem érdemes még addig vinni a kicsiket, míg valóban "kicsik", nagyon gyorsan nőnek, pár év múlva már inkább töltenék a hosszú hétvégét a haverokkal. Amit az ember gyerekkorában nem kap/tesz meg, azt nehéz pótolni.

Nyilván nem sűrűn gyűlik össze ennyi pénzt, ezért én mindenképp valami élménybe fektetném. Szerintem a tetoválószalonba vinni a gyerkőcöket nem olyan "hűűha" élmény nekik, ennél már az is nagyobb meglepi volna, ha egyszer hazajönnél, és már kész állapotában mutatnád meg nekik.

2013. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!