Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejcukor terhelése lesz a...

Tejcukor terhelése lesz a kislányomnak. Mit kell tudnom róla? Miért csinálnak mellé gyümölcscukor és laveolac terhelést is?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy a másik két vizsgálatot miért csinálják,azt nem tudom.Az én kicsim is tejcukor érzékeny volt,kértem is időpontot,de aztán nem mentünk el....igazából azért nem,mert a 2 nagyobbnak is volt,3 éves korukra kinőtték,a kicsi bő 2 éves volt,amikor el akartam vinni(már elmúlt 3,és kinőtte).

Szóval:én a Tűzoltó u.-ba vittem volna,ott ezt mondták:reggel 8-ra menjünk,mert várni kell.A kicsiket megpróbálják előre venni,de így is egész napos "program".Vigyek innivalót,és játékot,amivel lefoglalhatom.Ami fontos,vigyek elegendő pelenkát,és váltó ruhát,mert a legtöbb kicsi összefossa magát,illetve az is előfordul,hogy hányni fog.Ha jól tudom töményen itatják velük a cuccot(és többször).Én elvileg a János kórházba akartam vinni,de ott ilyen kicsiknek nem tudják elvégezni a kilégzéses vizsgálatot.Bár az se lett volna kíméletesebb!Én decemberben telefonáltam,februárra kaptam időpontot.Mondjuk a gyerekdokink mondta,hogy várjak,ne kínozzam,mert 99%,hogy 3 éves korára kinövi,mint a nagyobb testvérei.Szerencse,hogy ilyen sokára tudtunk volna menni,mert ahogy közeledett az időpont egyre inkább megerősödött bennem,hogy nem teszem ki ennek a tortúrának.És jól döntöttem!De ez a mi sztorink,Nálatok nem tudom mi a helyzet.

2015. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálunk még csak tippek vannak, vagy inkább azok se, hogy mi a kislányom baja.

Reggel kell mennünk, nem ehet, nem ihat, nem moshat fogat. Itatnak vele valami löttyöt, majd bizonyos időközönként maszkkal mérik a kilégzését. Ez 3 napon keresztül, mert először tejcukorral, majd gyümölcscukorral, végül laveolaccal csinálják ugyanazt. A kérdésemre azt mondták, hogy teszt miatt van ennyi.


Köszi a felvilágosítást!!! Viszek sok pelust és váltóruhát.

2015. okt. 25. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
3 nap?!Jézus!Az nagyon megterhelő lehet!Nem is értem miért nem tudnak könnyíteni rajta!Kitartást Nektek!
2015. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták, napi kb 2 óra az egész. Időpontra megyünk, reméljük tényleg nem kell várni.
2015. okt. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!