Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Hatodik hétben lévő kismama vagyok, és rámtört egy érzés, hogy nem akarom ezt a babát. Legszívesebben csak bőgnék egész nap, és semmissé tenném az égeszet. Úgy érzem elrontom az egész életemet.

Szörnyű ember vagyok. :(


2015. okt. 29. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

először is vegyél egy nagy levegőt és próbálj meg megnyugodni! terveztétek vagy véletlen sikerült? mi anno terveztük a férjemmel, mégis az első teszt mikor pozitív lett, hát inkább pánikrohamom volt, mint örültem volna :-S

voltál már orvosnál? mikor meghallottam a pici szívhangját az utolsó csepp idióta kétségem is elszállt, tudtam, hogy minden rendben lesz, pároddal minden rendben? anyukád, barátnőd tudja már? esetleg próbálj velük is beszélni, biztos meg tudnak nyugtatni

2015. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

és miért van ez benned?

anyagiak miatt?

párod miatt?

munka miatt?

2015. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, láttam is ahogy pulzál a kis szíve. Igazából nem terveztük, vagyis nem ebben a sorrendben. Előbb egy saját házat szerettünk volna. Tudják a szüleim, mindenben támogatnak, örültek. Párom szerintem jobban szeretné mint én, bár neki nem mondtam el az aggódalmaimat, nagyon szomorú lenne.

Anyagiak hellyel közzel rendben vannak..

2015. okt. 29. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, megkérdezhetem hány éves vagy?
2015. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, 26.
2015. okt. 29. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Ejjj na... :)

Nyugi, ne ess kétségbe!

Majd a 12 hetes UH-n, amikor meglátod, milyen kis baba forma, megváltozik a dolog. Amikor érzed, hogy megmozdul, amikor látod 4 d-ben, amikor megtudod, h fiú v lány!

Most még nem is érzed, nem is fogtad fel igazán, hogy ő van, azért vagy ilyen. :))))

Aztán ha megszületik, akkor lesz csak nagy a szerelem!

Nem vagy szörnyű ember!!!!! És nem rontod el az életed! Lesz egy csodaszép gyereked és így lesz teljesen az életed. :)

És ne bőgj. Olvass vmi szépet, nézz filmeket, sétálj, menj moziba, stb st. Élvezd az életet. ;)

2015. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hormonok játszanak veled. Mióta érzed ezt? Szerintem ha ez 1-2 hét múlva is ezt érzed, érdemes lenne a párodnak ezt elmondani. Hátha ő tudna ebben segíteni. Az is lehet, hogy megijedtél a felelősségtől, ez teljesen normális.
2015. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, mindannyian!


Nagyjából két napja van bennem ez az érzés, próbálók küzdeni ellene.

2015. okt. 29. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne küzdj ellene, éld át, beszéld ki!

Ha ellenállsz, azzal elnyomod, és megfizettek érte, mert előbb-utóbb úgyis ki fog bukni belőled.

2015. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Istenem, mintha ma írtam volna ki ezt a kérdést, közben meg már 3hónapos múlt a kisfiam. :) nem mondom, hogy könnyű, de semmiért nem adnám őt!
2016. szept. 22. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!