Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve, csináltam 1 terhességi tesztet, és babát várok 17 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Védekezzünk, fogamzásgátlót szedek, barátomnál pedig volt óvszer!! Nem tudom hogy mondjam el!! Biztos hogy abortuszra megyek!! Köszönöm a válaszokat.!
2010. máj. 24. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Figyi, gyogyszer mellett, gumival nem leszel terhes... szoval itt valami kanya van!

En a hleyedben oszinten megmondanam anyukamnak, mivel a szuleid hivatalos engedelye nelkul nem mehetsz abortuszra. Minnel elobb szolj, mert minnel tobbet halogatod, annal rosszabbul leszel. A melleid elkezdenek hatalmasra nolni es elkezdesz szepen felszedni par kilot, szoval a szuleid eszrevennek rajtad.

2010. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Az a kérdés, hogy hogyan mondd el? Kinek? A barátodnak? Szerintem úgy, hogy : "Pisti, beszélnünk kell. Valamiért nem védett a fogamzásgátló, terhes vagyok."

A szüleidnek? : "Anyu, amikor Pitivel együtt voltunk valami hiba történhetett... terhes lettem. El fogom vetetni."

2010. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rendesen védekeztünk!, még anyuval mentem el a nődokihoz!! először a szüleimnek szeretném elmondani!!
2010. máj. 24. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

A tesom is 17 evesen esett teherbe ugy, hogy vedekeztek. Az o dokija abbol a szempontbol rendes volt, hogy amikor anyu is vele volt, hogy bebizonyitsa megesik az ilyen, kivett a fiokjabol egy ovszert, felbontotta a vadiuj csomagot es ott anyu szeme lattara megtoltotte vizzel. Bizony szivargott rendesen. Igy anyam nem obegathatott a tesommal, hogy miert nem vigyaztak jobban. Bar igy is iszonyatosan viselkedett es nem tamogatoan... kb mintha o ment volna abortuszra es neki kellett volna atelnie a borzalmakat.

Sajnos el kell mondanod a szuleidnek, hogy mi a szitu. Mond el annak elobb, amelyik megertobb. Ezen most tul kell esni, de minden csoda 3 napig tart es a te lelked is be fog gyogyulni.

2010. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Anya, Apa,... terhes vagyok.
2010. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Azonnal szólj, minél előbb orvos, ugyanis ez nem úgy megy hogy bekéred az időpontot és már el is végzik. És a babát 12.hétig lehet elvetetni, de ahogy mondták minél később annál rosszabb. Úgyhogy ha már megtörtént a baj, még ma szólj, holnap meg irány a nőgyógyász vagy amilyen hamar csak lehet! NE halogasd!!!
2010. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

szia

minél előbb mondd el

Miért nem tartod meg?:S

2010. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
17 évesen nem akarom tönkre tenni az életemet..Még élni akarok, nagyon sajnálom a babát,de nem tudok mittenni
2010. máj. 24. 18:46
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Akkor jársz a legjobban, ha még ma megmondod anyukádnak. Szedd össze magad, állj elé, és mondd meg, hogy anyu, nem tudom mi lehet az oka, de úgy tűnik, terhes vagyok, pedig védekeztünk. Mondd meg neki, hogy te nem szeretnél ennyi idősen szülni. Kérd meg, hogy kísérjen el orvoshoz, majd ő elmondja a többit.

Aztán igazából az utosló percig meggondolhatod magad, ha úgy döntesz, hogy megtartjátok, bár megértem, ha nem akarod.

2010. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. máj. 24. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!