Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha au pair szeretnék lenni...

Ha au pair szeretnék lenni idegen országban, kell valamilyen tapasztalat hozzá?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában nem. Mindenképp be kell írni a bemutatkozásodba olyat, hogy szereted a gyerekekt, szoktál vigyázni az unokatestvéreidre stb. Tehát lássák, hogy nem idegen tőled ez a dolog, de konkrét au pair tapasztalatot, referenciát ritkán várnak el.
2015. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En voltam au pair 3 helyen, 2 even at.

Nem kell, hogy legyen tapasztalat, de nem art, hisz gyerekekre kell vigyaznod. En ujszulottnel voltam , de en gyerekapolo voltam itthon evekig, ezert biztak ram a babat, tudtam, hogy mit csinalok.

2015. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak 40 órás dajka tanfolyamok. Neked is jobb, ha fel vagy készülve, akár egy elsősegély esetre is...
2015. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!