Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt csak személy szerint én...

Ezt csak személy szerint én kapom, vagy ez a norma, hogy ahogy a dokik, úgy az intézmények is keresztbe tesznek az anyáknak?

Figyelt kérdés

a dokikról:

- gyermekem farokcsontjánál eltérés van, a házi doki annyit mondott és nem többet, hogy igen, látja, de nem kell vele foglalkozni. vajon melyik anya az, aki ennyitől megnyugszik....? később nem tom hány hósan, véletlenül ejtette el a kórházban egy ápoló(ahol másmiatt voltunk)hogy úgy forrt ösze a farokcsont, hogy van rajta egy plusz bőr, és nem kell megijedni, nem fog látszani, stb.

- orvost váltottunk(több okból is)

de a másik dokitól is ilyen elbagatellizálásokat kapok...amiért most 1,5 évesen derült csak ki, hogy mitől ferde a gyerekem nyaka és igenis kezelni kell és a gerinc, csigolyarendellenességeket már újszülötten sem ártott volna kiszűrni....!


a bölcsöde:

ivel nincs munkám(plusz egyedülálló vagyok), így gyed alatt nem engedte a bölcsi a gyereket, hogy járjon, addig nem tudtam így semmilyen munkát elvállalni különben beszoktatni nem tudtam volna. most gyes alatt, hogy végre beveszik a szabályok szerint munka nélkül is, és beszoktatás után így végre van lehetőségem dolgozni menni, még így se akarják bevenni! normálisak?? szeptembertől már egy "nagycsomó" anyuka szoktat, aki után lettünk sorolva és akiknek párja is van...., és még így is hátrább sorolnának. felőlük éhen is halhatunk(gyt-t nem kapok, és évek kérdése hogy fogok e egyáltalán)



szóval most én nem vagyok eléggé egy meggyőző anyuka, vagy fogadjam el, hogy ilyen az élet gyerekkel??


2015. nov. 9. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Te, mint diploma's orvos biztosan jobban tudod, hogy probléma e, ha a farokcsontnal eltérés van. Nem is értem, miért viszed egyáltalán orvoshoz a gyereket.

Az ápoló hibázott, de így utólag már semmi értelme puffogni rajta.

Ha nem tetszik az orvos, lehet újra váltani.

Ha nincs hely a bölcsiben, akkor sem veszik be, ha fejre állsz.

2015. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
1-es: Honnan tudod, hogy a kérdező orvos?
2015. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Az egyes jól leírta, nem ismételném meg.
2015. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

1-es nem olvastam sehol hog a kerdezo orvos...

Kerdezo. Nagyon sajnalom a helyzetedet...segítséged egyáltalán semmi? Most csak a gyes a jovedelmed plusz csp? Mert abbol elkepzelbi sem tudom hogy lehet megelni...

2015. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

úgy forrt ösze a farokcsont, hogy van rajta egy plusz bőr


Mi van???? A csont összeforr. A bőr meg egészen máshol van...

2015. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
5-ös: Miért hülye a 71%-os? (én is az vagyok, vagy rám gondolsz, én a 2. válaszoló vagyok) Szóval, miért?
2015. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván nem orvos, de annyira sokra tartja magát, hiszen szerinte az orvos nem ért hozzá, hogy van e baja a gyereknek vagy sem. Ezért írtam, de úgy látom nem soknak esett le.... Első voltam
2015. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

"Ezért írtam, de úgy látom nem soknak esett le."

Azért döbbenet, hogy felnőtt embereknek ezt el kellett magyaráznod, első válaszoló. Teljesen egyértelmű volt, hogy miről írsz a válaszodban. Ja és tökéletesen egyet értek veled, nem is ragoznám tovább.

2015. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Kerdezo, neked mindig olyan fura problémáid vannak. Mindig ráismerni😉

Sok-sok felesleges dologgal foglalkozol...

2015. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek az a baja, hogy KÉSŐBB kiderült, hogy kezelni kellett VOLNA, de ő hiába szólt többször... mi ezen az érthetetlen???


ti nem lennétek mérgesek, ha pl. a boltban rossz ár van feltüntetve, kérdeznétek 3 eladót, kötnék az ebet a karóhoz, hogy de az jó, a kasszánál mégis a duplájába kerül??? (tudom, bagatell a példa...)

2015. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!