Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy anime...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy anime karakterbe, lassan egy éve. Ahogy felismertem magamon a tüneteket abbahagytam az anime nézését, plusz meg is halt benne. De fokozatosan erősödik ez az érzés. Pszichiátriai eset vagyok, vagy mi a franc?!

Figyelt kérdés
Igazi kapcsolatom meg soha nem volt, nem is igénylem, szeretek egyedul lenni. De egy ideje valamiért zakkant vagyok. Lassan ott tartok, hogy felek magamtol.. Mit csinljak? Hogy szeressek ki belole? Egyebkent nagyon racionális gondolkodásmódom van, plusz azt sem néznek ki belőlem, hihy kepes lennek valaha "szerelmet" érezni, regebben én sem hittem volna. Plusz tudom hogy ez a karakter nem letezik, es punktum, de mégis..

2015. jún. 29. 02:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ki az a karakter?
2015. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem igazan szeretnem azt felfedni... Annyira fontos a kiléte?
2015. jún. 29. 02:20
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is annál jobb mint rajzolt karaktert szeretni. Ő mindig tökéletes marad.
2015. jún. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul. plusz én szerintem inkabb a szemelyisegebe meg a modoraba vagyok belezugva. Es egyaltalan nem " tökéletes".
2015. jún. 29. 02:34
 5/20 anonim ***** válasza:
Egy videojátékbeli karakterrel én is vagyok hasonlóképp, pedig van barátom, sőt, a kari nem is az esetem. :D Csak megfogott a személyisége, meg úgy egészben, de nem vagyok belezúgva. Amikor végigjátszottam a játékot, "kiábrándultam" belőle. Lehet inkább az játszott közre, hogy a karakterben és bennem több hasonlóság van. De nem tudom minek hívják ezt vagy miféle "tünetek", azért egy pszichológust megkérdeznék. :D Emiatt biztos nem leszel közveszélyes.
2015. jún. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

aki animét néz az eleve zakkant :D <---csak az én véleményem.

nem vagy pszihiátriai eset de jó lenne szerezned egy igaz barátot/barátnőt

2015. jún. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én csak az Inuyashát néztem végig, de az is sok volt már a vége felé. :'D Viszont nem bántam meg, a mondanivalója értelmes szerintem. Az animék elég könnyen beszippantják az olyan embereket, akiknek a való életben valami nem stimmel, ugyanúgy, mint a videojátékok. Ahogy gondolkodtam, én akkor "cuppantam rá" arra a bizonyos karakterre, amikor magányos voltam. Volt egy korszakom amikor én is úgy gondoltam szeretek egyedül lenni, de kisebb koromban is utáltam, és most is utálok egyedül lenni. :D Neked is jobb lenne ha többet lennél társaságban, mindig egyedül nem nehéz megzakkanni.
2015. jún. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
En sem szeretem az animeket, egyet vagy kettot lattam csak eletemben. Lehet tenyleg egy kicsit tobbet kellene társaságban lennem.. En amióta az eszemet tudom szeretek egyedül lenni :D
2015. jún. 29. 11:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Elárulod kérlek, hogy ki az a karakter? :3


Amúgy nekem is van barátom, másfél éves kapcsolat, de amióta megnéztem a Free!-t, egyfolytában azzal zaklatom hogy melyiket válasszam... (Rin és Haru a legesélyesebb, de a többi is aranyos...) xDD

2015. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10-es, mármint hogy melyik kari a leghelyesebb az animében
2015. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!