Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik azokkal a babákkal...

Mi történik azokkal a babákkal akik valamilyen okbol (a 16. hét-től felfele) elhalnak az anya méhben? Ugy értem ha a szüleik nem tudják eltemetni őket?

Figyelt kérdés
Bocsánat a fájdalmas kérdésért,de több ismerősöm is vesztett el babát nemrég és nem mind hozta haza eltemetni.pedig akár milyen picik is de emberek voltak.mégegyszer elnézést a fájdalmas kérdésért
2010. márc. 19. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Ők a többi kioperált szövettel,amputált testrésszel,stb együtt megsemmisítődnek.

Gratulálok a kérdéshez.

2010. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Amit az első írt

2. Mennek az orvostanhallgatókhoz és egyéb eü-s hallgatóhoz "tanulmányi útra"

2010. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A boncolás után , elhamvasszák, és a hulladékba mennek!Sajnos!

Nem tudom milyen csillagállás van, vagy fogalmam sincs mi lehet, de ez én környezetemben is az elmúlt 6 hónapban sorra halnak el a 20 hét fölötti babák!!Szörnyű!

2010. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
BOCSÁNATOT KÉRTEM AZ ELEJÉN A KÉRDÉSHEZ,de szerintem annyit ők is megérdemélnének,hogy eltemessék őket valahogy.mert ők is éltek még ha rövid ideig is.anyosomék kislánya is meghalt anno és mégse lett az orvossegédek martaléka,de azt se tudták hova temették el,mert eltemették,és nagyon sokára tudták kinyomoni hogy hol van,s utánna sirkövet állitani neki,pedig MÉG RAJTA KIVÜL 4 BABA VAN VELE EGY SIRBAN.
2010. márc. 19. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno a suliban is voltak halott babák:( Végig azthittem azok nem igaziak,ki lenne olyan elmebeteg,hogy tinédzserek elé vet halott magzatokat:S Amikor megtudtam,hogy azok a babák valaha éltek, ki kellett mennem:(
2010. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!