Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt szedhető...

Szoptatás alatt szedhető tablettánál tapasztalta valaki, hogy a libidója nagyon csökkentett módban van, akár teljesen meg is szűnt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Három hónap cezarette után szinte széttéptem a férjem.

Előtte szinte undorom volt.

2015. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tabletta előtt jobb volt a helyzet?
2015. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is cerazette-t szedtem, de nekem teljesen jó volt a libidóm. Viszont utána mikor váltottam rendesre (mert már nem szoptattam) na attól viszont teljesen elment...

Ezeknél a hormonális tablettáknál előfordul, hogy csökkentik a libidót, kire milyen hatással van.

2015. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert egy hét múlva megyek a 6hetes kontrollra és addigra kéne eldöntenem, hogy milyen fogamzásgátlást alkalmazzunk (terhesseg elott gumiztunk, de azt nem nagyon szerettuk). Viszont még évekkel ezelőtt szedtem tablettát és azért hagytam abba, mert teljesen kinyírta a libidómat így semmi értelme nem volt... és ezért szeretném tudni hogy a szoptatas alatti tabletta is okozott-e valakinel ilyen panaszt, mert ez lenne a legegyszerubb megoldas.
2015. nov. 15. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok. Én is azért hagytam abba anno a fogamzásgátlót, mert teljesen megszüntette a libidóm, pedig már évek óta szedtem, és egy jó pár évig semmi gond nem volt, aztán egyszercsak azt vettem észre hogy már sosincs kedvem hozzá, végül abba hagytam. Aztán ugye szülés után jött a cerazette, és mint írtam nekem az nem okozott ilyet, sőt abban az időszakban igen aktív életet éltünk ezen a téren. :) Aztán jött megint a sima, és kezdődött...Lehet hogy csak váltani kellett volna más fajtára (bár amit terhesség előtt szedtem és amit akkor az már más volt), hátha annak megint más hatása lesz, de már nem volt kedvem kísérletezni.

Szóval nem lehet tudni, hogy Nálad milyen hatással lesz, attól, hogy az egyik levitte, még nem biztos, hogy a másik is, na meg a terhesség-szülés is megváltoztatja a hormonháztartást.

Annyit tudok mondani, hogy tegyetek egy próbát, aztán ha nem válik be, max abbahagyod.

2015. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valószínüleg egy próbát tenni fogok. :)
2015. nov. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!