Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 3 éves és egy 11...

Van egy 3 éves és egy 11 hetes lányom! Nem túl jó a kapcsolatunk a férjemmel! Mindig azzal fenyegetőzik, ha elválnék tőle a nagyobbik lányomat elvenné tőlem! Kérem segítsenek, hogy valóban megteheti e?! Mert mindenre képes lenne ha arról lenne szó!

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos megteheti,ha van megfelelő anyagi háttere símán neki ítélik.sajnos.Kitartás és próbáljátok megbeszélni.Tudom könnyű mondani,de lehet meg lehet menteni a kapcsolatotokat.Szurkolok nektek.
2010. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem!!az anyátol a gyerekeket csa kakkor veszik el ha drogozik,link iszik nem látja el a gyerekeket stb.A férjed szerintem ezzel tarta sakkba!Én elváltam szerinted lenne lakása olyan munkája és ideje a gyerekekre neked meg semmid?nincs az a biróság aki nyomos érvek nélkül a férjednek adná a gyerekeket!Sőt 3 éves korig a pici el sem vihető az anyától!!!
2010. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem hiszem, hogy csak úgy elvennék a gyerekedet tőled! De ha nagyon komolyan gondoljátok, én tuti megkérdeznék egy ügyvédet!
2010. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem hogy elvennék
2010. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom de én én a helyedben a párom háta mögött keresnék egy ügyvédet aki elmagyarázza ezt neked.és ha igen felfogadnám.egy ügyvéd ilyen esetekben jól jön.ha nincs pénzed ügyvédre akkor nem tudom hol laksz de bemész a család segítőhöz és azt hiszem mindenhol van kirendelt jogász és hozzá fordulsz.de én úgy tudom,hogy osztozni kell.engem anyunak ítéltek az öcsémet apunak.anyu intézetbe akart adni emiatt apunál maradhattam.2 gyermekes anyuka
2010. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!