Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MIkor kell felkeresni a...

MIkor kell felkeresni a gyerek orvost? Egyáltalán fel kell keresni szülés előtt vagy, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
A körzeti dokihoz fogunk járni, mindenkitől csak jót hallottam róla. Ettől függetlenül még szülés előtt fel kell keresnem?
2015. nov. 16. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy a terhesség utolsó heteiben elmentünk a gyerekorvoshoz, hogy őt választanánk. A doki adott egy névjegykártyát, hogy hívjuk fel 1-2 nappal azelőtt, hogy hazamennénk a kórházból. Ő pedig másnap ki is jött hozzánk.
2015. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, illik felkeresni, és megmondani, szeretnéd, hogy ő legyen az orvosotok. Csak hogy számítson rá. Sok orvos már előre felírja a hazajövetelkor szükséges gyógyszereket, valamelyik csak ha már megszületett a baba. És ha hazamentek a kórházból, ki kell hogy menjen bizonyos időn belül (1-2 nap).
2015. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a védőnő intézett mindent ő csak annyit kért, válasszak orvost azaz mondjak neki egy nevet.


újszülötthöz kijött a doki házhoz megvizsgálni, ez a protokoll.

2015. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én felkerestem, megbeszéltük a szülés várható időpontját, megadta a telefonszámát, hogy hívjuk ha már tudjuk mikor jövünk haza a kórházból, hogy tudjon jönni hozzánk :) szerintem 1 találkozást érdemes megejteni nála...
2015. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő adott valami lapot, hogy kitölti az orvos is meg én is. Azzal mentem el. Szintén körzetis.
2015. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a védőnő intézte, ő is hozta el a receptet még a baba születése előtt, orvossal akkor találkoztam először amikor kijöttünk a kórházból és eljött megnézni az orvos a babát. Védőnőt kérdezd meg nálatok mi a szokás, itt nem kellett külön az orvoshoz bemenni.
2015. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én addig halogattam a bemutatkozást, hogy előbb megszültem. A védőnő mondta, hogy jön ő, majd másnap az orvos látogatóba és itt találkoztunk először a szülés után. Ez sem volt így gond. Szerintem kérdezd meg a védőnődet, hogy nálatok mi a rend, szokás, elvárás stb.
2015. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!