Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akikhez hozzá sem ér már...

Nők, akikhez hozzá sem ér már a férjük?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem pont helytálló a kategória,de tulajdonképpen a gyerekszülés utáni időszakról van szó...Leszögezem,nem provokáció,vitát sem akarok,és szeretném,ha tényleg csak olyanok írnának,akiknem ez a probléma áll/állt fent.Mert hiába írják a tanácsokat,okosságokat,akiknek fogalmuk sincs az ilyen helyzetről.Rengeteget,de tényleg rengeteget olvasom ebben a kategóriában a nőktől,hogy szülés után már nem nyúl hozzájuk a férjük.Hiába ugyanolyan lapos a hasuk,hiába kívánnák a férjet egyszerűen nem akarja.Ti ilyenkor nem bánjátok,csak egy kicsit,hogy szültetek.Tényleg őszintén!Én nagyon sokat gondolkozom mostanában ezen,hogy egyáltalán megéri-e a gyerek?Nekem nincs,írhatjátok nyugodtan,hogy önző vagyok,még éretlen,de az ilyen sztorikat olvasva és hallva inkább a páromat választom,mint egy nem létező gyereket.Mert hiába ismerem a férjem,tudom,hogy ő nem olyan lenne,de szerintem sokan így voltak ezzel,akik végül így jártak.Igen,persze a gyerek kárpótol,mert párunk még sok lehet,de nem hiszem,hogy mással akarnék lenni,ha egyszer a gyerek apjával rendeztem be az életem.Van erre egyáltalán megoldás,vagy kockázat nélkül nincs siker?

2015. nov. 13. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy olvastál 5-10 ilyen sztorit, nem ez az általános. Van, ahol éppen ellenkező a helyzet, alig várja a férfi, hogy az ágyban minden visszatérjen a régi kerékvágásba.
2015. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

"Tényleg csak olyanok írjanak" Nem baj, írok akkor is!

Én 1 ilyen storyt olvastam csak , és az ért volt, mert anyuka úgy gondolta, hogy megtett mindent, van 1 gyereke és nem számít a +30 kg és az elhanyagolt külső, apuka így is kívánja majd. Hát nem kívánta. Szóval ez nem a pasi hibája volt, hanem a nőé. És a sok nemakarokszexelni dolog is általában azért van, mert a nőnek egy ideig fáj, vagy nem érzi magát a topon. A pasik alig várják, h leteljen a 6 hét és nem zavarja őket ha még nem ment vissza a hasad full laposba és van pár csíkod!


Amúgy ez meg igencsak icikepicike kockázat! Ha nem vagy szülés után elhagyagolt csúf nőci, akkor szinte semmi esélye nincs annak, h a párod ne érjen hozzád.

Ilyesmitől miért kell félni???


Pároddal beszéltél erről? Ő mit mond??? Akar gyereket??? Mert ha igen, akkor vágjatok bele! Mert majd a végén meg úgy jársz, h ott leszek fullos 35-40 éves, a pasid meg rájö, h gyereket akar, családot... És akkor mi lesz?

Nekem van ilyen ismerősöm, 2 is! 40 évesek már majdnem és senkijük nincs, mert ők tökéletesek akarnak maradni.

2015. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
* ott leszeL fullos... stb
2015. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez csak egy a sok közül.Az egyik válasz (is)ihlette a kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. Nem általános persze,de senki nem így indul neki,és mégis éri meglepetés.Nem a +30 kilóval több nőkről van szó.Nyílván arról ők tehetnek.De amikor tényleg nem az ő hibájuk?Mikor letelik a 6 hét,és szinte ugyanolyanok,mint előtte.És a környezetemben is van ilyen,nemcsak itt olvasom.29 vagyoj,férjem 35,akarunk majd gyereket,de még nem most.Még szeretünk kötelezettségek nélkül élni.
2015. nov. 13. 12:32
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Hasonlók nekem is megfordultak a fejemben, vagyis inkább nekem az,hogy nehogy ne maradjon időnk egymásra és az miatt romoljon meg a kapcsolatunk.

Elég sokáig halasztottam a baba témát, még végül beadtam a derekam.

Azt még nem tudom,hogy mi lesz a jövőben a kapcsolatunkksl, de azt igen,hogy a fiam megszületése a legcsodálatosabb dolog az életemben, és hogy itt van, csak most tudom mit hagytam volna ki pusztán csak a félelem miatt. Annyira örülök, hogy nem hagytam, hogy a félelem eluralkodjon rajtam :-)

Még 2 hét van vissza a gyermekágyból, és a napokat számoljuk vissza, hogy mikor lehetünk újra úgy együtt :-) petting már azért volt :-)

2015. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2015. nov. 13. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Én azt hittem így lesz. A testem szétment (értsd minden szempontból), sírtam, depis voltam szülés után, a hasam enyhén szólva nem lapos, és sorolhatnám. A 6 hetes kontrollt nem is bírtuk ki... ez nem ezen múlik. Nem a gyerek nem kárpótol a szexért. Az más területe az életnek, ezzel nem értek egyet, hogy az szentesíti a tönkrement szerelmi kapcsolatokat. Kockázatot szerintem nem vállal az, aki szerelemre, barátságra, igazi érzelmekre épít. Az én párom végig ott volt velem, ha kellett felhúzott a wc-ről, soha semmi tabu nem volt közöttünk, és most sincs. Nem kockáztatni kell, hanem eleve jól választani, én úgy gondolom. Volt más, hosszú távú kapcsolatom, az nem bírta volna el a szülést és gyerekvállalást.
2015. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert viszonylag sok ilyet hallottál/olvastál, attól ezek még elenyésző esetek. Persze sosem lehet tudni, eshetsz Te is abba a kis százalékba, na de ennek az esélye tényleg csekély, a férfiak általában alig várják, hogy újra űzni lehessen a dolgot, attól függetlenül, hogy az anyuka mennyire nyerte vissza a régi formáját. Jó persze az elhanyagolt külső megint más.

Ott ahol ilyen megesik, hogy a férfi már nem kívánja, pláne úgy, hogy anyukának sikerült visszanyernie az alakját, ott azt gondolom eleve volt probléma a kapcsolatukban. Alapból nem klappolt úgy, ahogy kellett volna.

2015. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Ködzönöm a lepontozást! Bocsánat,hogy azt mertem irni, hogy a fiam megszületése még boldogabbá tesz, mint előtte voltam.
2015. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kár,hogy ilyenkor eltűnnek azok,akikre vonatkozik a kérdés.Biztos Murphy...Jól kell választani,igen,persze.Ezt mindenki tudja,sőt mindenki biztos is benne,hogy jól választott,aztán meg jön a hirtelen változás.Ilyen dolgokra lettem volna kíváncsi.Lehet tényleg nincs sok ilyen,és valószínűleg azok a nők pedig ugyanazok mindig,akik itt ezeket írták.
2015. nov. 13. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!