Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kistarcsai kórházban hogyan...

A kistarcsai kórházban hogyan zajlik a vérvétel? (AFP)

Figyelt kérdés
Vagyis, odamegyek a recepcióhoz, és mondom, hogy vérvételre jöttem, de nem az elsőemeleti laborba, hanem az 5. emeletre? Nem értem, nem tudom. 16. heti AFP-re mennék. Kiskönyvemen kívül kell még valamit vinni? Beutaló kéne? És az emeleten hol jelentkezem, ahol veszik a vért? (Én csak gödöllőn voltam vérvételen, ott volt külön egy kis ablak ahol plusz be kellett jelentkezni)
2008. szept. 12. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted hogy?hát tűvel,hát már kínotokba nem tudtok mit kérdezni?
2008. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó lenne ha elhúznál erről az oldalról, érzéketlen tuskó!
2008. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
... bocs, ez az 1.válaszolónak ment, nagyon a bögyömben van már, hogy mindenhova ilyen tahón írogat. Az ilyen válaszokat remélem kiradírozzák innen. De én a válaszolót is száműzném az oldalról...
2008. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kétszer kaptam a kérdésemra hasonló választ, és most meg nincs, úgyhogy radírozzák;)

Sajnos még nem vagyok okosabb, de azért köszi, hogy kiállsz mellettem.

2008. szept. 15. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé rosszul működnek ott a dolgok.:(

Nekem is oda kellett mennem. Én a dokimtól nem kaptam beutalót csak ráírta az uh-s papíromra hogy hanyadikán menjek AFP-re. Bemész, húzol sorszámot és odahívnak az ablakhoz, oda kell adnod a TAJ-kártyád, személyi, lakcím kártya meg az uh-s papírodat vagy beutalót. Akkor ők ott lent bejegyeznek és "felküldik" az adatokat a nőgyógyászathoz, amit jól írtál az 5. emeleten van. Itt kapsz egy lapon kb 6 ilyen kis ragadós "matricát" amin rajta van a neved meg a TAJ-számod és ennyi. Ezután felmész az 5.emeletre és ott van egy folyosó jobbra, aminek rögtön az elején, az első ajtónál működik a vérvétel.

Sajna ki kell várni a sorodat. Én reggel 8-ra mentem, és 10 körül jutottam sorra.:( Igazából csak lent kellett várnom sokat amíg "bejegyeztek", aminek én értelmét nem látom, de mindegy ez csak a magánvéleményem.:)

Röviden egyébként ennyi. SZóval a lényeg hogy az 5.emeletre kell majd menned, de előtte lent a bejárati recepción be kell jelentkezned, különben nem foglalkoznak veled fönt.:( Sok sikert!

Üdv. 31 hetes kismami

2008. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél, köszönöm.

Még jó, hogy keltett a kislányom, különben most nem tudnám ezeket, reggel megyek fel a kórházba.

(Remélem nem leszek rsszul az éhségtől:s)

Mégegyszer köszi a választ!

2008. szept. 16. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!